Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék, pasizás" ügyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék, pasizás" ügyben segítséget. Tanácstalan vagyok, akkor hogyan is tovább?!

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki pár napja rám írt, és hihetetlen sokat beszéltünk. Előtte suliban még 1-2 szót max, ha váltottunk, de pár napja rengeteget beszéltünk, mint írtam. Olyanokat írt, hogy ő tényleg nagyon bír engem, meg írok valamit és akkor ,,ezért is bírlak:D" , és hihetetlen rendes velem. :)

de mégis nagyon nagy félelem érzet van bennem, vagy hogy is írjam...

meg hát nagyon megkedveltem...:O

találkozni szeretnék vele, csak nem tudom, hogy a 16 éves(lány) fejemmel, ezt hogy közöljem a 19 éves sráccal:D


...és bocsi, ha túl hosszú, vagy kissé nevetséges, zavaró a szöveg, vagy amit szeretnék kérni... vagy akármi, de nagyon tanácstalan vagyok, hogyan-és miképp akkor...:D előre is Köszönöm a válaszokat ! :)


2013. jún. 26. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni. Megkérdezed tőle ,hogy nincs-e kedved meginni egy kávét aztán hello.
2013. jún. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ! :)

próbálok nem parázni, csak sajnos nem vagyok az a fajta, aki így simán megmeri kérdezni, vagy bármi...

pedig, teljesen igazad van, tényleg nem kellene paráznom:)

2013. jún. 26. 01:57
 3/7 Lakatos Facebook ***** válasza:
Mondd, hogy mész a barátaiddal bulizni és hogy nincs-e kedve jönni, mert nagyon jófejnek tartod, és tökre lenne kedved vele bulizni. Ott iszogattok, kicsit flörtölsz vele, tuti biztos hogy vevő lesz rá. Utána összemelegedtek, felmész hozzá, elmókáztok egy kicsit utána ha tényleg bír együtt is lesztek.
2013. jún. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, remélem sikerülni is fog ! :) az nagyon jó lenne... :)
2013. jún. 26. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Én műr csak annyit tudok hozzátenni, hogy hajrá:)
2013. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ! :)
2013. jún. 30. 15:04
 7/7 elena95 válasza:
Ugyanígy vagyok,csak én 17:)hát énis elszántam magam,hivd el valahova ..aztán a többi ugyis kiderül..a jelszavam: Aki mer ,az nyer!!!;)Hajrá csajszi!!Teis drukkolj!
2013. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!