Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » És akkor ezek után mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És akkor ezek után mit csináljak? Most már tényleg tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Szóval, van valaki aki tetszik, de nem tudom eldönteni hogy én is tetszem-e neki, mert mindenkivel ugyanolyan barátságosan és nyitottan viselkedik, mint velem. Arra gondoltam, hogy (mivel most ballagtam általánosból, nincs más esélyem) évzárón valami ilyesmivel állok elő: "Figyelj, nyugodtan mondhatsz nemet, sőt, tök megértem, ha nemet mondasz, de nincs kedved esetleg eljönni velem valahová a nyáron?" A barátnőm helyesi a döntésemet, viszont az anyámnak is csak úgy mellékesen megjegyeztem ezt a dolgot, és ő azt mondta, semmiképp se ÉN hívjam ŐT. Inkább "ugrasszam ki a nyulat a bokorból", kezdjek el beszélgetni vele, satöbbi, satöbbi.

Egyrészt én már beszélgettem vele többször, másrészt most komolyan, azzal, hogy váltok vele pár szót az évzárón, mire lyukadhat ki a pasi? Hogy kíváncsi voltam, semmi több. De én már inkább azt akarom, hogy tudjon erről az egészről, hiszen az évzáró után SOHA nem fogunk találkozni...! És egyébként is, hogy beszélgessek vele? Majd a Himnusz alatt kérdezzem meg, hogy hány testvére van, vagy mi?? Ahj, istenem, megőrülök.


2013. jún. 18. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó ötlet én tökre örülnék ha egy lány így oda jönne és nem csak "jeleket" adna

Sok sikert!

2013. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj, nyugodtan mondhatsz nemet, sőt, tök megértem, ha nemet mondasz, ..." Az ilyen mentegetőzéseket, vagy nem is tudom hogy nevezzem ezt, nyugodtan lehagyhatod, elég ha csak simán megkérdezed
2013. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kezdeményezz te, de a kitalált szövegedet felejtsd el. Se looser, se pesszimista ne legyél.

Ezeket áraszd: magabiztosság, életkedv, szeretet, érdeklődés, vidámság.


Jah, és beszéljetek meg valami konkrétumot, ne azt, hogy valamikor valahova.


17/L

2013. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiú alamuszi, bár lehet hogy normális. Menj oda és mondd kérdezd meg tőle hogy meddig kell még várj hogy elhívjon valahová? Ha nemleges választ ad akkor mondd neki hogy bánni fogod, és hagyd ott méltósággal. A hozzáállásod már külön tiszteletet érdemel mert magabiztos lelki erőt sugároznak a szavaid.

Az még lehet hogy a fiú a megfeleléstől való félelemből vonakodni fog de nemet mondani nem fog merni. :)


Ha nekem mondanál ilyent, én oda lennék érte :)

28F

2013. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz!

1.Soha ne tagadásokban beszélj, mert eleve lebeszéled arról, amit vele akarsz tenni.

2.Ne nyomulj nagyon rá.

3. Lazán odamész és megmondod neki, hogy arra gondoltál találkozhatnátok valahol és kitalálsz valamit.

4. Ebből ő levágja mi a szitu, tud gondolkodni, nem ijed meg és te sem égsz be mocskul.

5. Ha nem jön be, megmondod, oké értem, azért megpróbáltam -egyet mosolyogsz- majd Helló.

6.Bejön, siker, buli vagy nem, de ez csak később derül ki pillanatnyilag a terv bevált :)

2013. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!