Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos adottságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos adottságokkal rendelkező pasit mit tehet, hogy jó pasinak számítson?

Figyelt kérdés
Öltözködés, sport, frizura, testtartás.. Van ezeken kívül, amivel lehet javítani a helyzeten?
2013. jún. 26. 21:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok megint.


Én nem azt néztem, ki befutott és kinek mije van akkor, mikor megismerkedtünk, hanem azt, mik a célok, milyen a hozzáállás. Sokra megyek vele ugyanis, ha ott áll a legény házzal és kocsival, amit a szülők tettek alá, de ha elvesztené valamiért a vagyonát, egy hipermarketben pakolhatná a lisztet, mert magától annyi az esze.


Egy pályakezdő, de értelmes, életrevaló ember igenis bejön a nőknek, látják benne a lehetőséget. Egy értelmes nő nem a készbe akar beleülni, hiszen az is egy szép cél, ha a választottunkkal együtt küzdhetünk meg mindenért, közös minden siker. :) Van persze az a típusú nő is, akinek az életcélja a befutott pasi, de azért a normálisabb nők társat keresnek a közös célokhoz. :)

2013. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!