Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Be szeretnék jönni a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be szeretnék jönni a csajoknak. Mit tegyek? (haj, öltözködés, duma stb. )

Figyelt kérdés

Én egy igazi otthonűlő, fapapucs, és nem túl trendi srác vok.

Pár ötlet jól jönne, hogy hogyan öltözködjek, milyen hajam legyen, és duma terén is kéne valamit újítanom.

PL. Halottam hogy a csajoknak bejön a "tck-" haj, öltözködés, és mint maga a stílus. (ez így van?)

Tck-s stílus:

[link]

ez igen távol áll tölem.....XD

Szóval kéne pár 5let!

Légyszi helpeljetek....

17/F


2009. okt. 14. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a "TCK's" stílust én nem erőltetném...
2009. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Egyetértek az előzővel.

Sok ilyen fiatalt látok manapság, de inkább ilyen lelencekre hasonlítanak, most mit mondjak...(erre a TCK ízéra gondolok)

2009. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
énsem! vagy nevezzük homokos stílusnak?:D de ezt tényleg ne! ez egyáltalán nem férfias!
2009. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
én most először hallok erről a tck-bigyuszról de már most nem tetszik. inkább legyen egy egyéniséged, de ne így nézz ki lehetőleg:S:P
2009. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Legyél önmagad. Ne változtass! Vagy te is tck-s csajt keresel?


Amíg társat keresel, mozdulj ki otthonról. Olyan helyre, ahol jól érzed magad. A leendő csajod is valószínű ott találod meg.

HELYEK: diszkó, könyvtár, mozi, múzeum, videótéka, uszoda, állatkereskedés, hipermarket, park, játszótér, hirdetőújság törzshelye, internet társkeresője, pizzéria, játékterem, tekepálya, rádiós társkereső........... Na melyik áll legközelebb hozzád?

2009. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
A minap egy ilyen tck-s köcsögnek rugtam szét a fejét az acélbetkósommal:D Legalábbis így nézett ki...
2009. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezek inkább hasonlítanak a b.zikra, valljuk be a b.zikat meg nem szeretik a lányok. Szerintem ha már mindenképp stílust akarsz váltani, menj el kondizni kicsit, ne nagyon, csak az a sportos testalkat meglegyen, aztán öltözködés, én speciel nemrég újítottam be 3-4 hosszú ujjú karcsúsított ingre. Hidd el nagyon zsírul néz ki mind, még a haverok is megjegyezték(igaz nem nekik kéne, de haverok nem igazán mondják egymásnak, de jól nézel ki, szoval ezt elkönyveltem, hogy jól mutat), meg szerintem mindenkin jól mutatnak ezek a karcsúsított ingek. Másik, ha nem akarsz inget, hanem maradnál a pólónál+pulcsi, mind2ből ajánlom a feszülőset, nem azt mondom, hogy szakadjon szét rajtad, hanem csak azért ne is úgy nézz ki mint f.sz a lakodalomban. Ja és ezekhez azért szükséges egy megfelelő alkat, speciel ezeket kövérebb/teltebb fiúk meg ne próbálják felvenni, mert az viszont iszonyat ronda tud lenni. Ezt a tck hajat is felejtsd el , ijesztgetni lehetne vele inkább... ajánlom neked az olyasmi hajat, hogy oldalt fel van szedve, hátul, középen és felül középen közepesre min meghagyva, és kissé bezselézed.(nem muszáj zselé de nekem igen , mert anélkül antennám van). Dumailag akkor se tudsz változtatni, ha megszakadsz akkor se, ezt csak hosszú távon tudod megváltoztatni, nem megy egyről a kettőre. Na ennyi lenne. :D És még1szer ezt a tck baromságot felejtsd el.
2009. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

ez a tck zene jó. de a stílus? egy melegbárban esetleg...

RETRO-t a népnek emberek

bőrdzseki, színes ing, fekete nadrág

2009. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Ja és írták ott azokat a csajozós helyeket. Igaz , hogy mindenütt lehet csajozni, de azért van egy kettő kivétel, pl moziba nem csajozni, hanem csajjal mész uszoda szintúgy, állatkereskedés kicsi, hipermarket, meg park az csillagos 5ös, és a könyvtár is.
2009. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

ez a tck stílus nem jó ötlet

az öltözködéssel előnyösebbé teheted a külsőd, de nem ettől leszel jó pasi... aki tényleg jó pasi, az minden ruhában jól néz ki:)

de hogy segítsek is neked egy kicsit a sportosan elegáns stílussal nehéz melléfogni: sötétebb színű, kicsit koptatott farmer, jól kiválasztott sportcipő, ingek vagy kicsit feszülős polók (olyan színekben, ami jól áll) és amikor "vagányabb" akarsz lenni akkor bőrdzseki, amikor elegánsabb akkor szövetkabát+sál

hordhatsz kiegészítőket is, pl egy szép óra, jó táska, cipőhöz illő öv látványosabbá tudja tenni a megjelenésedet

a frizurával kapcsolatban pedig menj el egy jó fodrászhoz (mesterfodrász...) és találjatok ki együtt egy divatos hajat, ami megy az arcformádhoz

de ha csajozni akarsz akkor a legfontosabb, hogy mozdulj ki otthonról:)

sok sikert;)

18/L

2009. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!