Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem vonzodik hozzam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarak kérdése:

Miert nem vonzodik hozzam egy csaj se ha jokepu, magas, sportos srac vagyok? Ennyire nincs egyenisegem?

Figyelt kérdés
mostanaban nem vonzodik hozzam egy csaj se, pedig jo pasikra rairnak, szemeznek veluk, erdeklodnek a lanyok. Nekem nuku. Miert lehet ez? mi taszit? nem vagyok szuz, 21/f, csokoloztam is mar.

#szerelem #balfacan
2013. jún. 29. 04:33
1 2
 1/19 kruse ***** válasza:
80%

Talán azért mert első olvasatra én 14 évesnek képzeltelek el...(lehet ezzel nem egyedül vagyok)

Még jó, hogy leírtad a korod :D

2013. jún. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
csak gyorsan irtam
2013. jún. 29. 04:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

' nem vagyok szuz, 21/f, csokoloztam is mar.'

Ez fontos infó volt, köszönjük, most már boldogan fogunk meghalni.. :D


A Te kérdésed alatt lévő kérdést olvastad?

Összebeszéltetek?


Amúgy, talán nem vagy vicces, kedves stbstb nem gondolod? Vagy túl nagy az arcod, azt se szeretik a csajok...

Vagy rossz helyen kopogtatsz.

2013. jún. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Úgyis lesz neki csaja-alacsony sporttalan,jóképütlen szemtelen öreg hölgy személyében,kinek van kisugárzása
2013. jún. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Sporttalan :DDD ez aranyos volt :)

Amúgy csak nekem nem stimmel a dolog?

"Miert nem vonzodik hozzam egy csaj se..."

"...nem vagyok szuz, 21/f, csokoloztam is mar"


Most akkor... fiúval? :S

2013. jún. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hello voltam mar novel.. csak alapjaraton eleg sokat kell megtenni azert, hogy egy kicsi osszejojjon. baratno meg nem volt
2013. jún. 29. 07:04
 7/19 A kérdező kommentje:

de csok

szex igen

2013. jún. 29. 07:04
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

A pláza pics khm cicáknak úgyse tartós kapcsolat kell.

A normálisakat az olyanok mint Te észre se veszitek, illetve ha mégis, akkor nem biztos egyből széttárják a lábukat a kockahasadtól, ami már gondolom nem szimpatikus.

Vagy csak nincs meg olyan belső tulajdonság amire szükség van.

De ezt nem tudom, mert nem ismerlek

(Most pedig kérem a zöld kezet :D)

2013. jún. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak szerinted vagy jóképű.
2013. jún. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
90%

a belsõddel van a baj, biztosan a viselkedésed.

vagy túl bunkó vagy velük vagy nyomulsz, vagy épp unalmas vagy.. nemtudom,nem ismerlek, de én így látatlanba ezt mondanám

2013. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!