Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ROCKER csajok/pasik vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HarcosBence kérdése:

ROCKER csajok/pasik vagytok még Budapesten?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt mert full ROCKER vagyok úgyis öltözök.

Mikor megyek az utcán nem látok ROCKEREKET. :(

15/F

Ezzel az egésszel a célom koncertre járás, randizás, barátkozás.

U.I: Ilyen "divat" ROCKEREK nem kellenek



2013. jún. 30. 04:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Harcos Bence, húzz aludni inkább :D


Amúgy Pécsen most előbújt egy csomó rocker a Rockmaraton miatt. De mikor vége mindig eltűnnek :D Nem értem hova :P

2013. jún. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy azzal, hogy az internetes etika értelmében, te most azt ordibálod, hogy "rockerek"? Amúgy gondolom vannak, legalábbis ha egy általános eloszlási görbét tulajdonítunk nekik, akkor kell hogy legyenek Budapesten is. Márpedig nincs okunk általánytalan eloszlási görbével jellemeznünk a rockereket, nem igaz?
2013. jún. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én csak metált meg rockot hallgatok de nem öltözködök úgy tehát vannak Budapesten rockerek csak nem mindenki hirdeti.
2013. jún. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak, malomvölgyben pl ma is kint voltunk vagy 8-10ezren...:)
2013. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mé csak rokkerekkel spanolsz? ez a saját szegénységi bizonyítványod... aki meg divat rokker az valójában az te magad vagy, a kényszeres valahova tartozni akarásoddal :') amúgy szerintem nincsenek pesten, ezt igazán itt kell megkérdezni, mert amúgy ZP nem létezik
2013. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

en itt vagyok :) tobbnyire rockot és metalt hallgatok de van egy-két szám ami nem olyan stílusú, de mégis tetszik. és én is rockerként öltözök :)

15/L

U.i.: van barátom :D

2013. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves második! Én speciel poisson eloszlást használnék normális eloszlás helyett! :)
2013. júl. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rainbowinthedark ***** válasza:

"Fölvirradt a nagy nap

A rock katonái újra együtt vannak

Reggel óta megszállták a várost

Amerre nézek rockereket látok"

És ez igaz!Itt a nyár nem hiszem el hogy a város egy pontján nem láttál még....

2013. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!