Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért van ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van ennyi gusztustalan pasi a társkereső oldalakon, nektek is ezek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég regeltem egy társkeresőre,világosan leírtam,hogy komoly kapcsolat érdekelne,szexfüggő,egy éjszakás kalandra vágyó pasik kíméljenek.Mégis szinte csak ilyenek írnak,ahhoz képest hogy nem szex randi oldalra regeltem!


Pl. Rám ír egy pasi,akinek csak a farka látszik,ezzel a kérdéssel: "Tetszem neked?"

Erre én: "Hát....nem látok belőled semmit,mi tetszene?Szép fa.zfejed van....." Mert azt is kiírtam,hogy van arcképem,ezért én is elvárnám a másik féltől.....

Felvetem egy srácot facebookra,elbeszélgettem vele,erre 5 perc társalgás után, "Amúgy lenne kedved dugni?" pfff!


De a legdurvább,hogy az oldalon chatelésbe kezdett velem egy csávó,baromira határozatlan,rákérdeztem mit szeretne,erre tök bunkó módon "semmit,ez egy rendi oldal,chatelek csak,lehet nem?!" erre én "aha!értem,sztem elég egyértelműen leírtam,hogy határozott pasik érdekelnének" Majd erre megkaptam,hogy én vagyok a nagy beképzelt r.banc :D Mikor nekem írnak olyanokat,hogy "Érzéki ajkad van,leszopnál?


Szerintetek ez kissé nem gáz?



2013. jún. 22. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt kell mondanom, hogy nem volt eddig szerencséd. Rengeteg nagyon rendes, normális férfi keres nőt magának, csak valahogy mintha őket "nem vennétek észre."
2013. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"nektek is ezek a tapasztalatok?"


Igen!

Én is regisztráltam társkeresőre,de mikor már a 10. pasi írta,hogy a felesége nem akarja lesz.pni rendesen,erre keresne egy lányt,és rám gondolt,addigra már meguntam.....elég sok a perverz,meg aki csak szexet keres!


1. nyilván van ilyen (a kérdés amúgy lányoknak szólt!),és és hidd el,észrevenném,ha én is találkoznék velük!

2013. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Melyik társkeresőt használod egyébként?
2013. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, 76 %, valóban lányoknak szólt a kérdés! Csak próbáltam védeni a mundér becsületét, mert sokan vagyunk szingli, normális férfiak.
2013. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ma 13:54


Pontosan!


Nekem is az a tapasztalatom,hogy 10-ből 6 tuti csak szexet akar......rengetegen írnak,és tényleg sok a perverz!


Múltkor rám írt egy 22 éves srác,akinek széklet,és vizelet tartási problémái vannak,pelenkázásra keresne lányt/fiút.

2013. jún. 22. 13:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Pelenkázás?


Még hagyján!

Nem is annyira perverz,múltkor nekem egy pasi azt írta,hogy szeretné ha ráülnék az arcára,és belepisilnék a szájába!

2013. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sok a bolond..:) a net névtelensége meg a legrosszabbat hozza ki az emberekből úgy hiszem...


Amúgy és csendben jegyzem meg a férfiaknak se könnyű. se választ, se párt találni ilyen helyeken.... Pedig az ember keresgél:)


Amúgy meg kitartás hozz.


32/f

2013. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, tényleg nagyon gáz, amit ezek művelnek, én mindig normális stílusban írok a lányoknak és próbálok beszélgetni velük, ehhez képest a többség nem válaszol, én ezt nem értem meg...


Azt az egyet viszont nem értem, hogy a határozatlan fiút miért kellett ilyen durván leoltanod. Ő nem küldött a f***áról képet, nem is invitált szexre, lehet, hogy rendes lett volna, erre elküldöd, hogy határozatlan. Aki meg túl határozott, azzal az a baj.

2013. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 14:51


Azért oltottam le,mert még ő kezdett el velem bunkózni,nem a határozatlansága verte ki nálam a biztosítékot....rá mír,azt sem tudja mit akar,mikor rákérdezek,még ő támad nekem :D

2013. jún. 22. 15:13
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha bunkó volt, akkor természetesen megértem.
2013. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!