Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ideje lenne elmondanom neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje lenne elmondanom neki? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már vagy fél éve tetszik nekem. Az utóbbi időben nagyon jól elvagyunk de mivel eléggé félénk vagyok és nem akarom hogy tönkremenjen a kapcsolatunk ezért nem mutattam még ezen a téren semmit sem kifelé.. jövő hét után talizok vele mert én táborba leszek 1 hétig. ő 16/l én 15/F vagyok

2013. jún. 30. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépj, vagy lemaradhatsz.
2013. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vagy olyan ötletem is volt hogy mivel panelházban lakik és a kézírásomat se ismeri ezért a postaládájukba bedobnék el levelet arról hogy mennyire tetszik nekem és mivel név nélkül akarom ezt csinálni és még azt se tudja milyen utcában hol lakok (bár volt nálunk) ezért odairnék egy utcanevet és egy házszámot hogy oda "postázza" a választ. ez szerintetek jó ötlet?
2013. jún. 30. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább mondd a szemébe a lánynak, hidd el értékelni fogja a bátorságod.
2013. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak hívd el valahova. Számold bele, hogyha anonim csinálsz ilyet, lehet ő egy szexi menőgyerekről fog álmodozni, aztán meg te kerülsz elé, bár ha úgy érzed jól jönnél ki ebből...:D
2013. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!