Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kellene elmondanom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kellene elmondanom egy kialakulóban lévő kapcsolatban, hogy majd csak nehezen fogok tudni teherbeesni?

Figyelt kérdés
Nem akartam rögtön ilyennel indítani, de ez egy olyan dolog, amit jobb az elején tisztázni. De mégis mikor?
2013. máj. 19. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár hét.
2013. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És ezt így tudod előre?

Csak kíváncsiságból, honnan és miből?

De szerintem amíg nem fordul komolyra a dolog, összeköltözés felmerülése, közös jövő tervezése addig ráérsz

2013. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
te vagy az, Eszti?
2013. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert csak az egyik petefészkem van meg, az is csonkolt, plusz endometriózisom van. Valamelyik orvos szerint az is csoda lesz, ha lombikkal terhes leszek...
2013. máj. 19. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kialakulóban lévő kapcsolatban semmikor. Egy kapcsolatban, amikor már megbízol benne, és hosszabb távra terveztek akkor mondd el mindenképp.
2013. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már miért ne mondhatná el az elején? A férfi reakciója ugyanaz lesz most is és később is. Elhallgatni pedig nem szép dolog, mert lehet, hogy a férfi csendben már tervezgeti a papa-mama-gyerekek életet, aztán hidegzuhany éri... Szóval aki elhallgat dolgokat stratégiai okokból, az finoman szólva is inkorrekt.
2013. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy kialakulóban lévő kapcsolatnál ezzel odaállítassz akkor megijedhet a pasi hogy te már a közös gyereken godnolkozol, holott csak szeretnéd tudósítani a várható dolgokról.Ha viszont később mondod el neki akkor lehet hogy azt fogja hinni hogy titkoltad előtte. Szerintem szépen óvatosan hozd fel a témát, mond meg hogy ez olyan dolog amiről tudnia kell még az elején, nem akarsz te még gyereket, de a későbbieket ez befolyásolhatja, tehát jó ha tudja.
2013. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Oh, sajnálom.

Mindenesetre a véleményemet tartom, szerintem akkor mondd el amikor már vagytok olyan közeli viszonyban, hogy felmerül a tervezgetés. Akkor sem kell ajtóstul rontani a házba, csak hogy nem lesz könnyű. Ráérsz a részletekbe lassabban beavatni. a férfiak ezt nem nagyon tudják átérezni. Már a fizikai dolgoknál le tudnak ragadni, hogy akkor se most milyen vagy belülről és mi van ha beéldhatol, máshogy kell csinálnia esetleg stb.

2013. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kingus, pont így gondolom én is, ezért vagyok bajban. :(

Az előző barátom 27 éves volt és már együtt voltunk, amikor kiderült ez.

A mostani srác viszont csak 23 éves...

Köszi a válaszokat!

2013. máj. 19. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!