Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem, de szerintem soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de szerintem soha nem lesz az enyém. Voltatok már ilyen helyzetben? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 10:55
1 2
 1/11 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Attól függ, hogy mégis miért gondolod, hogy nem lehet a "tiéd".
2013. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyjából csak ilyen helyzetben voltam mindeddig. Tenni sokmindent nem én nem tudtam. 22L
2013. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet a tied?Sztori hiányában nem sokat lehet erre mondani.Ha többet írnál magatokról...
2013. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy viselkedek, mint akit érdeklek.
2013. júl. 1. 11:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Néha ki akarom nyírni magam, picit karcolgatom a karom, a combom. Rockot hallgatok. Meg ilyenek.
2013. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és mi lehet tenni? Semmit. Max álmodozni...
2013. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Te se viselkedhettél úgy, ha nem jött rá hogy szereted. Ne álmodozz,beszélj vele,hiszen nincs veszíteni valód,ha nincs esélyed megtudod, addig úgyse tudod elfelejteni, mi lenne/lett volna mindig ott lesz. De az is lehet hogy van, csak mindketten bátortalanok vagytok a kezdeményezéshez.
2013. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És az mivel jobb, hogy megmondom, hogy szeretem? megijed, elbátortalanodik. Az ilyesmit tapasztalat alapján nem szabad rázúdítani az emberre.
2013. júl. 1. 13:30
 9/11 anonim válasza:
Az mire jó ha nem csinálsz semmit? Úgy tényleg soha nem lesz a tiéd.Bizonytalanságnál minden jobb. Elhívod sétálni,elmondod neki hogy tetszik vagy megfogod a kezét rájön mit akarsz és kiderül van e esélyed...
2013. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy halasztod, halasztod, mert úgyse jön össze, aztán... Összeszeded végre magad, erre összejön valakivel. Nos ez elég kellemetlen, tapasztalat. De szerencsére eléggé el tudom nyomni az érzéseimet, tehát túléltem, majd pár edzés alkalmával kiengdtem magamból.
2013. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!