Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Külsőre milyenek találtok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre milyenek találtok, és szerintetek összeillünk a párommal ránézésre (külsőleg)? Képek lent 21/F

Figyelt kérdés
[link] [link] [link]
2013. júl. 1. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az mán nő!
2013. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Na ilyen nőm is csak akkor volt, amikor fizettem neki. Éljena felszínes társadalom meg a multikultúra! Nig.gernek lenni jó. Adide a didit!
2013. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem külsőleg összeilletek.
2013. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem összeilletek. Szépek vagytok
2013. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi értelme ennek a kérdésnek...

De egyébként semmi extra, nem vagy ronda, de nem is egy hű de helyes. A barátnőd is csinos, annak ellenére,hogy nem modell alkat (ami nem baj, hiszen nem kövér), nagyon tetszik a haja. Jól néztek ki együtt.

2013. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem mindegy,hogy mások szerint passzoltok-e külsőre?


Amúgy nincs semmi említésre méltóan eltérő köztetek.

2013. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
összeilletek, de kár ez érdekel Téged N
2013. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szép pár vagytok.De mért vagytok ilyen komorak?:)
2013. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak azért raktad fel hogy akik nem néznek ki jól/magányosak azok még trébbül érezzék magukat.
2013. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jaj, hogy nem modellalkat a lány...! Nem is baj, legalább van melle, dereka, csípője, nem elöl deszka, hátul léc, csinos, nőies alakja van, az arca is szép. A srác is jól néz ki. Szép pár.
2013. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!