Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kiszemeltemnek van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltemnek van egy kis pocakja. Ez elég taszító, de ezt leszámítva tökéletes. Mit szólna ha mondanám neki, h sportoljon?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki igazán bejön nekem. Kívül-belül. Az egyetlen szépséghibája,hogy van egy kis pocakja. Én sosem szerettem ezt egy pasin,egyszerűen elég taszítónak találom. De ezt leszámítva tökéletes a srác. Nem mondanám,hogy belezúgtam,hisz még alig ismerem,de közel állok hozzá. Gáz lenne,ha mondanám neki,hogy gyúrjon s sportoljon velem?(mert én alapból edzek minden nap)

Egyébként még nem járunk,csak randizgatunk.

20/L


2013. júl. 1. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogadja a meghívásodat egy kis közös sportra. :)
2013. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt még a "kiszemelt" státuszban mondanád, elküldenélek a jó, büdös..:) Nemá, kiszemeltje vagyok valakinek és még ilyen apróságokon akad le, mert ő sosem találta ezt vonzónak..:))
2013. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is van kis pocakom és én tuti elfogadnám mert engem is zavar csak az ösztönzöerő hiányzik. :D
2013. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hogyvagyunkma-val értek egyet.

Magamat kigúnyolom ha kell,de ha más mondja nem tűröm el :D

2013. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Miért akarod megváltoztatni? Egy kis pocak még nem a világvége. Felvetheted neki a sportot, de arra számíts, hogy nem fog neki jól esni.
2013. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne világíts rá a konkrét hibára, csak kérdezd meg nincs-e kedve veled sportolni.
2013. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még vele, míg olyan státuszba nem kerül a kapcsolatotok, h jól fogadja az építő kritikákat :D

még korai lenne, én is elküldenélek gyufáért ha randin valaki ilyet beszólna...

2013. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ő mit szólna csak azt, hogy én a helyébe mit tennék...én például ezen a ponton fejezném be veled a kapcsolatot pontosabban randikat! Igazad van a sport egészséges...semmi baj az elvárásaiddal! DE! ha már nem azért vagy velem aki vagyok hanem változtatva olyanná akarsz tenni amilyennek te látni akarsz engem az már régen rossz! Azt mondanám, hogy akkor keress egy olyan pasit akivel meg vagy elégedve teljesen..aki a zsánered engem meg felejts el! Nagyon nem érteném, hogy akkor minek ismerkedsz velem, ha nem 100% tetszek! Sportolni meg majd sportolnék akkor ha magam miatt akarok és nekem fontos..nekem nem másoknak és mások igényeinek a megfeleléséhez!
2013. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LeftBehind ***** válasza:
100%
A hozzád hasonló nők miatt megy el az életkedvem.....
2013. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha közös mozgásra hívod meg, tuti nem sértődik meg.
2013. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!