Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan fiúval, akinek egyedi, különlegesn szép, zöldeskék szemei vannak, de egyébként ezt leszámítva külsőre nem valami nagy szám és inkább kisfiús testre is meg alacsony is?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahány ember, annyi válasz. Lehet, h itt senki nem járna veled, de a világ tele vannak olyan lányokkal, akik ilyen fiúra vágynak.

Amikor fiatal lány voltam (már felnőtt nő vagyok), akkor sem tetszettek az alacsony pasik...pedig én is egy "törpeördög" vagyok.

2013. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont leszarom, hogy milyen szeme van, úgy őszintén.

Szerintem nem sok olyan nő van, aki a szemszín alapján válogat...

A teste szintén nem számít túlzottan. Nálam alacsonyabb azért ne nagyon legyen...

De egyébként meg lehet egy Adonisz is, ha közben egy idióta...akkor biztos nem fogok vele kezdeni.


Fel lehetne végre fogni, hogy a külső nem minden...

2013. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alacsony, kisfiús srác egy lánynak se kell, függetlenül a szemeitől.
2013. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Fel lehetne végre fogni, hogy a külső nem minden..."


Há' na ja ahhoz még kell egy (csaj szubjektív listája szerint) tökéletes jellem meg egy kis lóvé is.


Persze az meg "unalmas" és azért b*szik rá az illető!



Amúgy kérdező örüjjé a zöldeskéet szokták szeretni - akárcsak a szürkét, kéket, türkiszt, tiszta zöldet, teljesen feketét és a világosbarnát és a közepes mélybarnát is.


Egyedül a "feketésbarnát" (dark eyes-ként hivatkoznak rá az angolok) nem. Ha olyanos van akkor csak "pont olyan mint a cigányoké" beszólást kaphatsz.

2013. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!