Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hát van egy lány akitöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát van egy lány akitöl megszeretném kérezni hogy járna e velem de nem tudom megfogalmazni valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Jó lenne tudni a részleteket is. Mióta ismered? Személyesen is ismeritek egymást vagy neten beszélgettek?

Egyébként szerintem ezt nem kell konkrétan kimondani.Hívd el randira,ha jól érezte magát veled,akkor jöhet a többi találkozás,aztán ha minden tökéletes,akkor pedig csók. Ezután pedig további találkozások és ez már járás.

2009. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már 7 éve ismerjük egymást nagyon jol,mert osztálytársak vagyunk a 7.osztályba.
2009. okt. 15. 20:05
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nem vadidegen,ez jó jel.Biztos figyelted már,hogy hogy viselkedik veled,hogy tetszel-e neki.Ha úgy látod igen,akkor hívd el valahová.A többiet leírtam az első válaszomban.Sok sikert :)
2009. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha igent mond hova vigyem el?
2009. okt. 15. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:
pl. mozi?
2009. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azzal az a baj hogy a közelbe nincs mozi.
2009. okt. 15. 20:23
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor hova vigyem?

Én arra gondoltam hogy kiviszem a focipályára mert szeret focizni.

2009. okt. 15. 20:29
 8/12 A kérdező kommentje:

Egy levelezésünk vele:


Mi a véleményed rolam?


A lány: hogy értve?


Én üzenetem: Ahogy gondolod.


A lány üzenete:

hát pff

ez jo kérdés

hát jo fej vagy

meg stb

2009. okt. 15. 20:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Nehogy már az legyen a gond, hogy hova vidd el, találj ki valamit. A problémának pedig egy megoldása van, tököt kell növeszteni, és előállni a dologgal (persze lehet az első válaszban írt módon is, sokszor az a célravezető. Persze értésére kell adnod, hogy nem csak barátként akarsz elmenni vele)
2009. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem de nemet mondott.
2009. okt. 16. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!