Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van ez? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hogy egy rendes, helyes srác három lány közül a legrondábbra hajt rá... Van két barátnőm. Az egyik az a tipikus csinos, okos, szőke hajú, mosolygós csaj. Nagyon szép :) Én pedig kis alacsony, pici, aranyosabb lány vagyok. Mindenemmel meg vagyok elégedve, ápolt vagyok, az arcom is szép. (Nem beképzeltségből mondtam, csak hogy felvázoljam a dolgot) Szóval a másik barátnőm pedig sovány, nagyon ragyás, butácska, zsíros hajú, "ápolatlan fogú" lány. Tudom, hogy barátnőm, és nem kéne róla ilyeneket írnom, de na... ez az igazság. Nálunk volt egy filmezés, és meghívtam őket, meg még két srácot is. A helyes srác mért az ápolatlan barátnőmre hajtott rá? Nincs önbizalma, vagy mi? Még nem ismerik egymást, úgyhogy nincs olyan, hogy azért, mert az ő stílusa tetszett meg neki. Még csak tegnapelőtt találkoztak.

2013. júl. 2. 09:42
 1/6 ASOT ***** válasza:
100%
Mert ő biztos kedvesebb volt vele, avagy úgy gondolta ő könnyű préda és még is csak neki is van lyuka :)
2013. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ti nagyképűek és lekezelőek, és lenézőek vagytok , csak ezt nem látjátok magatokon .
2013. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyképű, de azért én is látom, ha egy lány ápolatlan. Nem arról van szó, hogy csúnya, mert akkor nem szólnám meg, tényleg. Itt arról van szó, hogy koszos a körme, zsíros a haja, szerintem fogat sem mos. Ha egy lány nem szép, de ápolt, akkor nem lehet rá azt mondani, hogy csúnya.
2013. júl. 2. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem arról van szó,hogy csúnya..."


valóban?

"Hogy egy rendes, helyes srác három lány közül a legrondábbra hajt rá."

beképzelt libák vagytok,amit csak ti nem vesztek észre,más meg egyből látja.

2013. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és ha igazi barátnő vagy,akkor nem mondanál ilyet. Sajnálom szegény lányt,h ilyen idiótákkal van körülvéve.
2013. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Áá nem vagy nagyképű. Végül is az egész leírásba azt hangoztatod, hogy ti milyen szépek, aranyosak és okosak vagytok, hozzátok képest pedig a "barátnőtök" milyen alacsonyabb rendű. Rangsort állítasz emberek közt és magadat teszed magasabbra, ez végül is nem beképzeltség.

A helyes srácnak, lehet ,hogy van önbizalma csak nem akar öntelt pcsákkal járni.

2013. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!