Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, amit sokan mondanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, amit sokan mondanak, hogy a nagyon csinos lányok a legmagányosabbak, mert senki nem mer odamenni hozzájuk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
nem
2013. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
A másik oldalon meg azt hallom, hogy jaj de idegesít már a sok pasi. :)
2013. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem,nem igaz.Aki nagyon csinos,annak mindig akad udvarlója,aki meg emellett magányos,az vagy defektes,vagy csak defektesek jutnak neki.

Mielőtt bárki támadni kezdene,én konkrátan ismerek egy igen csinos csajt,akinek a stílusa kb.,mint egy igazi prolié.Van udvarlója mindig,kezdeményeznek nála,mégis magányos,és nincs senkije.Nyilván ennek is megvan a maga oka.

2013. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Sokan csinosnak mondanak és iszonyúan egyedül érzem magam. Egy ideig még lehet élvezni is, hogy van időm magamra, de hosszú évek során már kevésbé élvezetes. Éveket pazarolok el így... Most kéne életem legszebb időszakának lennie és orrba-szájba szexelni a barátommal, ha lenne... De emellé olyat szeretnék aki szeret is, nem csak hús lennék neki.

Teljesen abszurdnak tűnik, hogy szerelemből legyen együtt valakivel egy szép nő vagy igazán szeressék....


22/N

2013. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A testi vonzalom is része egy kapcsolatnak, miért baj, ha valaki az alapján akar megismerkedni veled? Utána még egymásba szerethettek, de hát nyilván ez az, ami először megfogja.
2013. júl. 1. 22:32
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

nem igaz, hacsak nincs valami extra undok kisugárzása akkor bizony odajönnek hozzá :) mindig van bátor jelentkező :D

19/L

2013. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nálam nem állnak sorba, de megbámulnak. Visszahúzódó és csendes vagyok, ritkán járok társaságba, így nagyon alkalom sincs. Egyébként van barátom, de rohadt sokáig nem volt és azt hittem, hogy egyedül halok meg szűzen. :) Szerencsés vagyok, hogy szerelmesen 23 évesen szeretkeztem először. Azóta is együtt vagyunk.
2013. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
nem hiszem! én akárhányszor egy szép lánnyal beszélgettem és ugye szóba került a téma, mindig csak panaszkodtak, hogy bárhova mennek bármit csinálnak ragadnak a férfiak. melóban, szórakozóhelyen, utcán, iskolában stb... szóval ez szerintem hülyeség!
2013. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ez igaz sok olyan lànyt ismerek aki télleg csi.nos de nincs barátja.persze az hogy valaki csinos az önmagàban kevés
2013. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem egészen. Mindig akad udvarlójuk,de lehetséges,hogy csak pont a "gyengébb adottságokkal rendelkező" pasik kezdeményeznek náluk.
2013. júl. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!