Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele, hogy nekem tetszik? És én honnan tudhatom hogy én tetszem neki? L

Figyelt kérdés

Voltam egy kiránduláson, egy hetes volt, szállásokon aludtunk, és egész nap a buszon utaztunk, amikor nem várost néztünk.

Ott volt egy fiú (mindketten voltunk már tavaly is egy ilyenen, ezen kívül nem ismerjük egymást). Már tavaly is tetszett, de csak idén próbáltam valamit tenni is. Egy városba lakunk egyébként. Sokszor nézett, de semmilyen arckifejezés nem volt rajta, már majdhogynem lesajnálóan nézett, és ha visszanéztem rá mindig máshová nézett. Próbáltam rá ilyenkor mosolyogni, de csak a szám sarkát éppen hogy csak felhúztam. Az egyik szállásunkon(tranzitszállás)mikor a buszra vittem volna a bőröndömet, nem találtam a lefelé vezető lépcsőt a recepcióra, és csak ő volt ott és megkérdeztem tőle, de vagy ötször eltévesztettem az ajtót, szóval sokat szerencsétlenkedtem. Amikor meg véletlenül így egymás mellé keveredtünk rám se nézett, meg sem próbált beszélgetni meg semmi. A hazafelé úton meg feltérdeltem az ülésen a buszon, úgy beszélgettem a mögöttem ülőkkel. Ő hátrébb, a folyosó másik oldalán ült, zenét hallgatott a telefonján, és engem nézett de megint olyan kifejezéstelen arccal. Ránéztem és "mosolyogtam" rá, ő meg visszanézett a telefonjára és közben felhúzta mind a két szemöldökét (így gyorsan)

Már hazaértünk a kirándulásról, és valószínű nem jön jövőre erre az útra. Nem tudom mit csináljak, vagy hogy én tetszem-e neki, nem akartam még senkivel ennyire együtt lenni(nem nagyon volt eddig még barátom) és tényleg nem tudom mit tegyek.


2013. júl. 3. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A srác olyasmi forma lehet mint én. Szerintem szégyenlős, és félénk. Mondjuk én azért beszélgetek, ha hozzám szólnak.

Jelöld be fészbukon, egy próbát megérhet.

Írd, hogy a kiránduláson szimpatikusnak tűnt és jobban megismernéd. Aztán írd, hogy ha te is szimpatikus voltál neki, akkor írjon vissza.

Ha nem ír, akkor egyértelmű és még hülyét sem csináltál magadból. :)

2013. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát már ismerősök vagyunk facebookon tavalyról

igen ez a baj, hogy nem merem :/

2013. júl. 3. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
De en a helyedben megprobalnam. Amugy ebben az esetben baromi mazlista vagy mert 1 varosban laktok. Szoval nem akadaly ha nem megy a kovetkezo ilyen ti
2013. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipusu utra. (Bocsi csak telorol vagyok es veletlenul ranyomtam a v elkuldesere)) ezer bocsi
2013. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!