Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar találkozni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni, ha még Ő hozta fel, h találkoznunk kéne?

Figyelt kérdés

Egy hete megjelölt ismerősnek egy srác facebookon. Elkezdtünk beszélgetni,és megkérdezte,mikor találkozhatnánk. Rögtön meg is beszéltünk egy időpontot,de az végül el lett napolva,mert mindkettőnknek jobb lett volna máskor. A következő találkát viszont lemondta,jogos indokkal. Aztán mondta,h most elég sok a dolga,nem tudja előre,mikor ér rá találkozni velem,ezért nincs konkrét időpont. Most elhívott pizzázni,de ott lesz pár barátja is,és mondtam neki,hogy én kettesben szeretnék először találkozni vele,hisz még nem is ismerem. Megértette,de azóta sincs semmi. Tényleg van dolga,dolgozik és mellette vannak programjai is,ahogy hallom,de azért kicsit hülyén jön ki,h arra van ideje h a haverjaival legyen (akikkel megjegyzem bármikor találkozhat,mert pár háznyira laknak egymástól),arra viszont nincs ideje,h végre találkozhassunk,akár csak 1 órára is. Pedig mi sem lakunk olyan iszonyatosan messze (pár km,busszal könnyen megközelíthető). H*lye vagyok,h ez kicsit rosszul esik?:D És mert úgy érzem,h igazából nem is szeretne velem találkozni? De én is tudom,h ez nem igaz,mivel ő írogat nekem folyton,és most is elhívott (mégha nem is kettesben),na meg eleve ő hozta fel,hogy találkozzunk. Mégis akkor is olyan,mintha annyira nem is akarná ezt az egészet,mert lehet sok a dolga,de biztos be tudna szorítani az idejébe,ha akarna... Vélemény?

19/L


2013. júl. 4. 23:54
 1/3 anonim válasza:

Szerintem csak felfújod,és nem értem miért várod el,hogy miattad félre tegye a barátait akiket régóta ismer (téged most ismert meg,gondolom nem töltesz be akkora szerepet az életében) Ha annyira nem bírsz magaddal kérdezz rá,hogy akar-e valamit,ha meg annyira nem fontos akkor kivársz.. (:

19/F

2013. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül barátnője,és azért húzza halassza a dolgot?
2013. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy hete jelölt be, akkor csak egy-két napja beszélhettek a találkáról. Lehet, hogy nem is számított rá, hogy ilyen hamar találkozni fogtok. 3-4 napig még ne izgulj.

Persze az is benne van a dologban, hogy mással találkozik. De ez ne zavarjon, egy hétnyi levelezés még nem kapcsolat. Ha a jövőhéten találkoztok és után sűrűbben látjátok egymást, akkor minden OK.

2013. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!