Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli Lányok! Randiznát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli Lányok! Randiznátok-e 33 éves pasival?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát az úgy volt, hogy én 31 voltam, a lány meg 20. Elmúlt 5 év, aztán azóta a feleségem lett.

Szóval az esély megvan a randira, de akár többre is :)

2013. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Szerintem az ilyen férfi infantilis, miért randiznék ilyennel, ha a saját korosztályomból is válogathatok akik a koruknak megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkeznek ( értsd: nem selejtek).
2013. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

2. nem értek veled egyet. általánosítasz. nem minden 30-on felüli ember (akár férfi akár nő) felnőtt VAGY infantilis.

és nem minden 20-on éves gyerek még VAGY felnőttebb az átlagnál.

kivételek mindig is voltak és lesznek. az a kihívás, hogy megtaláld a magadhoz illő párt. ...és hogy leszokj az általánosításról, mert a világ nem csak feketéből és fehérből áll, hanem ott a sok-sok szürke színátmenet is :)

2013. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Persze, ha nagyon szimpi lenne.
2013. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem,de az egyik volt osztálytársamnak 14évesen lett 30éves vőlegénye,még mindig együtt vannak,de az esküvő valahogy nem akar jönni

20L

2013. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én randiztam ebben a korban 20-as lányokkal is. Nem érdekelt, hogy 20-as, 30-as vagy 40-es.
2013. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem mindig is az idősebb férfiak vonzottak.(persze ha normális és nem egy gyerekes tutyi-mutyi) Szóval a válaszom : igen! :)
2013. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha szimpatikus.
2013. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3, már ne haragudj, de nem ha már általánosításról beszélünk, akkor vess egy alaposabb pillantást a kérdésre. Miért csak a 20 év körüli lányokat szólítja meg a kérdező? Miért nem jó neki a saját korosztálya?

Az én tapasztalataim szerint azért hajtják bizonyos 30-as 40-es pasik a fiatal lányokat, mert a saját korosztályuk beli nőket ők is általánosítják, h ők már biztos mind gyereket akarnak, már biztos lóg a mellük, már felêjük is komolyabb elvárásaik vannak, amíg a fiatalabbakról azt gondolják, h könnyen rászedhető, befolyásolható, feszes testű és könnyebben meg lehet nekik felelni.

Lehet h nem minden férfi gondolkodik így ( csak akikkel nekem volt dolgom) de minek kockáztatni, ha az én korosztalyomból is válogathatok, akiknél szinte biztos h nem áll fenn ez a fajta gondolkodás.

2013. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Minden normális csaj randizna. Még a fiatalabbak is.

Kivéve ezt a magából kiinduló elmeroggyant infantilisozó hülye pi....át.

2013. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!