Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok olyan pasival aki Facen mindig leráz?

Figyelt kérdés
Szóval mindig azt mondja majd személyesen, meg a facen nem kell annyit chatelni, ugyanakkor ő nyaggat hogy találkozzunk,ő talált rám anno, de elejétől elég szűkszavú volt, volt hogy elküldtem a francba 2 hónapig nem beszéltünk, majd folyamatosan újra próbálkozott udavariasan, bármit írok leállít, hogy dolga van, rosszul esik nagyon.Szerintetek?

2012. dec. 15. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyében én is ezt tenném, ha leráznál...


Vagy szívat vagy a személyes kapcsolatok híve.

2012. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, annyi szent..mert ha bejönnél neki akkor érdekelné az írásod is. Na midn1. Találkozz vele minél hamarabb és megtudod miért utasított el cseten. Lehet csak zavarba jön olyankor és inkább menekül, de lehet lerázna. Egy személyes tait megér.
2012. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is gyűűűűűűlölök fészbukon csetelgetni.van ilyen.durva,mi?

miért akarna lerázni,ha azt mondja,hogy majd személyesen...?

2012. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találkozz vele élőben és kiderül. A facet jegeljétek. Amúgy egyedülálló? Nem lehet, hogy a párja látja,amit ír? Vagy az anyja!
2013. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!