Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha a pasi aki bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasi aki bejön nektek, csak megd*gni akar titeket, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem, én oda vagyok érte. De ő csak megd*gni szeretne engem. Én még szűz vagyok, ezt mondjuk nem tudja. Nem tudom...jó érzés hogy akkor gondolom bejövök neki, de amúgy fura ez.
2013. júl. 5. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Köszönjük az információt.
2013. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
pasi vagyok de ha csak megdugni akar ne meny bele főleg h szűz vagy szerintem olyannal veszítsed el a szűzességedet aki téged szeret nem csak megbas*ni szeretne
2013. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát jah. Nem szeret, de én őt igen...Meg iszonyatosan vonz engem. El sem tudom mondani mennyire rá vagyok indulva. Jó mondjuk lehet ez a szüzességem miatt van, hogy már szexelni akarok, de nagyon akarom őt. Amúgyis kevés az önbizalmam, most valamennyire örülök hogy végre valakinek tetszem, aki nekem is. Csak ez az hogy esetleg talán szexelnénk és utána kidob az lehet rossz lenne. Mondjuk elmúltam már 20 éves jócskán.
2013. júl. 5. 12:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Oké, szexeltek. És utána tudod mi jön? Te hónapokig, évekig fogsz epekedni utána továbbra is, ő meg le se szar majd. Ha ez kell hát rajta.
2013. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nagyon megbánnád, felejtsd el és keress olyat srácot aki szeret.
2013. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
keress olyan srácot, ai szeretni is tud. hiddel hogy sokan vennak ,csak nemmernek lépni. adj jeleket ;) :P
2013. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én anno belementem, nagyon szerelmes voltam, ő meg nem akart tőlem semmi komolyat. De ettől függetlenül nem ajánlom, semmi értelme nincs.
2013. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Amélia:) ***** válasza:
tuti nem mennék bele
2013. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm így vesztette el. A srác csak meg akarta d.gni, ő viszont szerelmes volt. Tudta, hogy a fiú nem akar tőle többet, mégis belement. Azóta még néha (1-2 havonta) összejárnak szexelni. Azt mondja, az önmagában jó.

Viszont: azóta is rosszul érzi magát a srác miatt, aki persze más nőket is hülyít mellette. Ha iszik akár csak pár kortyot, egyből rájön a sírás. Minden buliban ez van, már kb. 2 éve. Pont most pár napja látta a fiút egy másik lánnyal, elkezdett hisztizni, hogy nem jön el a közös nyaralásunkra jövő héten. Most mégis jön, de előre látom, minden este sírás lesz. Szerintem nem éri meg.

Én a barátommal veszítettem el, aki szeret és akit szerettem, nem bántam meg, és soha nem is fogom megbánni.

2013. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne menj bele! Főleg ha szűz vagy. Megbánnád nagyon. Főleg mert beleszeretnél csak még jobban,és a srác eldobna magától rögtön miután megdu*ott.
2013. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!