Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha a pasi aki bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasi aki bejön nektek, csak megd*gni akar titeket, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem, én oda vagyok érte. De ő csak megd*gni szeretne engem. Én még szűz vagyok, ezt mondjuk nem tudja. Nem tudom...jó érzés hogy akkor gondolom bejövök neki, de amúgy fura ez.
2013. júl. 5. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogy mit gondolok? Az ilyen pasi menjen el a...! :D Neked meg legyen több eszed és olyan sráccal veszítsd el, aki megbecsül téged!
2013. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ivarian válasza:

Legjobb verzió:

-megd*gott, jól esett neki is és neked is, emellett rájössz, hogy ennyi elég volt a srácból és ,,kijózanodsz" (szinte nulla az esélye)


legrosszabb verzió:

-érzelmileg ronccsá tesz, semmi más nem fog a fejedben járni csak ez, megveted magad, elveszted az önbizalmad, és vagy kidob téged mint egy használt, mocskos rongyot vagy néh-néha még újra-újra megjelenik hogy felpróbáljon, belédtörölje majd belédrúgva távozzon...

EMELLETT mivel 1, nem is tudja, hogy szűz vagy, 2, nem is érdekli a te érzelemvilágod, mert csak ki akarja üríteni a tökét és épp te lennél ez a luk, nem törődne azzal, hogy az első alkalommal miként és hogyan kell csinálni, mivel csak dugni akar, türelme sem lenne arra figyelni hog yneked jó legyen, így inkább éreznéd erőszaknak, mint szeretkezésnek...


Könnyen lehet, hogy olyan mentális ÉS fizikai sérüléseket okoz, amivel többet nem is mersz/tudsz igazi, kellemes szexuális együttlétet létesíteni azzal sem, aki viszont szeret téged a későbbi években....


Összefoglalva: küldd el a srácot a melegebb éghajlatra, ne is legyen a közeledbEn, ne is legyél a kísértés közelében, jól sehogy sem jöhetsz ki belőle...

2013. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!