Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lehet menni randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lehet menni randizni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Vidéken vagyunk, Vas megyében.

17 randin vagyok túl a barátommal, és nincs ötletem, hogy hova menjünk. Voltunk sétálni sokszor, moziban, pizzázni, hamburgerezni, fagyizni...

Most, hogy egyre rosszabb az idő, nem akarok olyan sokat sétálni, mármint órákat, és olyan sokat költeni sem tudunk.

Még nem volt nálunk, egy hét múlva jön el, így egyelőre nem tud eljönni hozzánk, én meg hozzájuk nem tudok menni.

Van valami ötletetek?

Köszi mindenkinek!!!


2009. okt. 16. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi felfedezzük a környető helyeket. ahol van látványosság, oda elmegyünk. ne érdekeljen a rossz idő. Jól felkell öltözni.

Télen gyakran vagyunk nálunk, v náluk. Bevonulunk a szobába s dvd-zünk. S sokat járunk ilyenkor uszodába is.

2009. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
tényleg!vegyetek popcornt,üdítőt,chipset és egy jó kis dvd,mondjuk 18 óra fele:)
2009. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
vidd lakásra és SZEXeljetek!!!!
2009. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindjárt itt a halloween..:P menjetek ki az utcára.. kicsit hülyüljetek..:)

Aztán nemsokára itt a karácsony.. biztos lesznek rendezmények..:) Csak kinéztek egyet rövid időre. Megisztok egy (pár) pohár forralt bort és összebújva melegítitek egymást:P

2009. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vagy elmentek körbenézni Szhelyen a Family Centerbe..:D nem muszáj vásárolni..:)

előző voltam :)

2009. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A tippeket megfogadom!

Minden jót nektek!

2009. okt. 20. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!