Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek randizni menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek randizni menni a pasival, aki tetszik, mert van pár hiányosságom (elhívott, de elutasítottam). Nagyon gázak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van két olyan fogam, amire korona kellene (nem azért, mert király). De ez foganként 70-80 euró. Ezen kívül fogszabi is kellene, az meg 600 euró.. :(. És igy nem merek mosolyogni, mert ronda a fogsorom (a hiányosság akkor látszik, amikor nagyon mosolygok, 6-os fogakról van szó). Pattanásaim vannak a baromi sok stressztől. Ahogy kitisztul az arcom, mindjárt újra pattis lesz és igy körbe. 2 éve folyamatosan stresszelek, mert túl sokat vállaltam magamra, de már nem akarom abbahagyni, amit elkezdtem-így még egy darabig stresszes lesz az életem.. Szerintetek nagyon gáz lenne ilyen külsővel randizni menni?
2011. nov. 1. 18:17
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Ha ő elhívott, akkor mi a csudától félsz? Ő akar veled találkozni, te meg elhajtod, pedig te is szeretnéd? Ez nagyobb hülyeség, mint a fogaid miatt aggódni...
2011. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért, mit veszíthetsz egy randival? Vagy szerinted a fiúk, ha meglátnak egy pattanást akkor elszaladnak?
2011. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de ha elhivott az annyit tesz h minden hiányosságoddal együtt tetszel neki. tehát szerintem jo nagy butaságot csináltál h vissza utasitottad a palit.
2011. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!