Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Strandra hívott A fiú! Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandra hívott A fiú! Ezt ve4gyem randinak?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja ismerem,de már akkor is feltűnt,hogy valószínű,hogy tetszek neki csak volt barátom,neki meg rá nem sokra barátnője,de már szakított vele.:/aztán tegnap ráírtam mi van vele,jól elbeszélgettünk,faggatott,hogy van e barátom,vagy kiszemeltem mondtam nincs. Ma mondta jövő hétvégén megy strandra,és kérdezte nem e megyek vele,és addig maradunk ameddig én akarok...Meg fizetni akarja a belépőmet,de mondtam nem kell.. Kérdeztem miért pont engem? A válasza az volt,hogy mert én normális vagyok.. Ezt vegyem egy burkoltan randira hívásnak?
2013. júl. 7. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy, minek hívod? A lényeg, hogy jól érezzétek magatokat, majd ott úgyis alakulnak a dolgok. Ha meg annyira érdekel, akkor nyugodtan kérdezd meg tőle.
2013. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj nem tudom majd a strandon kiderül de sztem ez már jó jel valahová elhív plusza belépő is fizetni akarja ennél udvariasabb csak akkor lehetne hogyha érted menne.de amúgy nem mindegy hogy hová hív nem mindenki olyan komoly hogy megmondja h szeret vagy h tetszel neki meg nem baj ha nem étterembe visz egy jó emlék lenne számotokra ez első randi a strandon sztem nagyon egzotikus különleges menj el vele!
2013. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!