Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Strandon lesz az első randink....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon lesz az első randink. Mire figyeljek? Miket csináljunk? Mit csináljak, ha kínos csend alakul ki? 19/L

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz kinos csend :) Ha meg mégis, akkor mond neki, hogy mész egyet uszni. Amíg vissza jossz, csak lesz valami uj téma, amirol lehet dumalni :D Vagy vigyel labdád és labdázzatok :D Vagy menjetek fagyira..Valamit találjál ki, de ne uljetek csondbe hosszu percekig, viszont nem mindig kell beszelni :)

L, 22

2013. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Vedd le a felsőd, biztos meglepődik és megered a nyelve :)
2013. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

strandon kínos csend? lehetetlen. anno nekem is volt első randim strandon és egész jó volt csak még kis tapasztalatlan csipisz voltam.


azon ne lepődj meg hogy folyamatosan a melledet fogja stírölni :D

2013. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Strandon? Jó hely randira... A srác bámulhatja a bikinis csajokat, te meg a pasikat, ha véletlen meglátsz egy jó pasit. Na meg akivel randizni mész az már le is analizál téged külsőre vagyis nem kell elképzelni milyen melled meg feneked van. Hát nem tudom, de hogy strandra mennék első randira az tuti. Hogy ott megismerek valakit az teljesen más! Nagyon okosak lehetek, ha strandon randiztok..
2013. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem* strandra
2013. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én stranda sohasem teszek randit. Nem oda való. Nem hogy elsőnek.

Micsoda lúzer a pajtásod.

2013. júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beteg helyet találtatok első randira!
2013. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!