Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok nekem segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni a problémám megoldásában? Szégyenlős vagyok sajnos és nagyon gyáva is. Első csók! Írnátok tapasztalatokat? Ti hány évesen csókolóztatok először? Jó volt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki nagyon tetszik és totál beleszerettem.Össze is jöttünk és elhívott egyik nap,h talizzunk.Azt mondta,hogy belém szeretett ő is.Biztosan meg fog csókolni!Még sosem csókolóztam!Mivan ha elszúrom?Sajnos az is a gond,hogy tök gyáva vagyok és nem tudok mit mondani.Össze kell szednem magam mert szeretem a srácot!Legtöbbet a csókon parázok! L/13
2012. nov. 29. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nagyon édes!


Ha elszúrod nem gáz. De javasolnám ,hogy próbaképp csak kezdjétek szájra puszival. Azt nagyon nem lehet elszúrni. Ha azt ha lement az adrenalin szintetek akkor már lehetek kicsit merészebbek is. ;)


Én 20 évesen csókolóztam először. És nem volt benne semmi baki.

2012. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csók adja magát, a csókot nem lehet elmondani azt gyakorolni kell és csinálni. Ne parázz csináld cső :D
2012. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi :D Remélem jól fog menni...folyton tiszta parás vagyok és a gyomrom görcsben áll. :p de kösszii :)
2012. nov. 29. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret téged akkor nem fogja zavarni ha netán elrontanád. :) Akkor idővel belejöttök. Nyugi.... 15/f
2012. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 30. 14:56
 6/7 anonim válasza:
Én nekem is 13éves koromban volt meg az első :D szintén 13éves lánnyal :) ő már elötte is csókolózott én még soha, de 1x a barátnőjéhez átmentünk beszélgettünk a lány barátnője látta h mi van köztünk szándékosan kiment a szobából és meglett :D adja magától nem kell parázni... Szerintem nem lehet elszúrni mert érzed hogy mit szeretnél legszívesebben :)
2012. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. dec. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!