Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan elegyedjek vele szóba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elegyedjek vele szóba?

Figyelt kérdés
Egy táborban vagyok (bejárós), elég sokan vagyunk. Van egy fiú akivel egyértelmű hogy tetszünk egymásnak, mert folyton néz, nekem meg ugye eléggé bejön. De a foglalkozások csoportokban zajlanak és más csoportban vagyunk, illetve nekem is megvannak azok az emberek akikkel vagyok, meg neki is (fiúk). Gondolom fél odajönni csak úgy, és én is főleg hogy nem vagyok annyira tapasztalt. Lányokkal szívesen kezdeményezek beszélgetést általános témákról, azt tudom "hogy kell" de az gáz ha vele is ezt csinálom? "milyen suliba jársz hogy tetszik a tábor, ki a legjobb vezető stb." vagy ez gáz? rögtön azt kéne hogy csábosan nézek rá mint a filmekben? nem tudom mit csináljak, úgy amúgy van önbizalmam csak nem tudom hogyan kezdjek neki.
2013. júl. 9. 22:56
 1/7 A kérdező kommentje:
mármint ha bejövök neki annyira nem lehet gáz meg csak simán magamat adom... eléggé félek.. inkább jeleket küldök neki hogy jöjjön oda ő...
2013. júl. 9. 22:57
 2/7 anonim ***** válasza:

csak simán beszélgess vele

amiket írtál azok teljesen jók

2013. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval attól félek hogy beszélgetünk a semmiről és olyan érzete lesz mint valami kikérdezésnek vagy valami .. mármint én úgy szoktam hogy először életkörülményeket kérdezek aztán hogy mit szeret az ember meg közös ismerősöket meg ilyeneket.. csak ilyenkor nem fog berekedni a beszélgetés?
2013. júl. 9. 22:58
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy amúgy annyira nem kéne különválasztanom a fiúkat a lányoktól? szóval a lányokkal úgymond tudom hogy kell bánni hogyha barátkozni akarok de ha valami fiúról van szó olyan mintha valami nagyon idegen dolog lenne és más, és semmi sem lenne elég jó.. nincsenek nagyon fiúbarátaim, csak ismerősök.
2013. júl. 9. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Első beszédtémának ÉN elég indiszkrét kérdésnek érzem azt, hogy "milyen suliba jársz, milyen a tábor". Engem leginkább olyanokkal lehet nem elriasztva megszólítani, mint a "bocs, tudnál segíteni ebben/abban/hogymikorjön/hogymerrevan/hogylesz-e/hogyvolt-e?". Esetleg annyit tudok még javasolni, hogy kezdj el ráköszöngetni, idővel fogja venni a bátorságot, hogy odamenjen. (Ha mégse, akkor következő lépés az első javaslatom.)
2013. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
meg arra gondoltam hogy nem kell 1 nap alatt "elcsábítani" senkit, egyszerűen úgy kezelem mint egy embert aki szimpatikus, beszélgetek vele, jóban leszünk mint barátok és utána lesz ami lesz
2013. júl. 9. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
így is kell :)
2013. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!