Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi lenne a legjobb lépés?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jól elvagyunk, de keveset találkozunk, csak néha. Inkább baráti a viszony, de én nem bánnám ha többre fordulna. Néha úgy érzem hogy ő is mutat erre hajlandóságot, néha meg nem. Minden esetre elhívtam egyszer randizni, de aztán nem ért rá, utána meg pár napig bizonyos okok miatt nem tudtuk pótolni a dolgot. Amikor nem ért rá mondtam neki hogy nem gond, szóljon amikor neki jó lesz és bepótolhatjuk.


Ilyenkor várjak, és ha szól magától akkor rendben van, vagy pedig "erőltessem" a dolgot és kérdezzek rá megint hogy nem érne-e rá ekkor meg ekkor?


2013. júl. 10. 11:03
 1/4 anonim válasza:

inkább ne erőltesd a dolgot. Mindig kettőn áll a vásár!

várjál türelmesen, majd fog ő jelentkezni magától.


De most semmiképpen se nyomuljál, azzal csak elrontanád.

2013. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd én is lány vagyok és egyáltalán nem bírnám ha fojton a nyomomban lenne egy srác és azt kérdezgetné most jó most ráérsz.Inkább várj és ha egy hónap múlva se jön válasz hogy mikor ér rá hívd el egy buliba vagy mégegyszer randizni.
2013. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#2 es válaszoló: De én nem vagyok lány!!! :D


és szerintem ne várjon 1 hónapot, max. 1 hetet, és ha akkor sincs feedback, akkor nézzen egy másik csajt! Most mire várjon 1 hónapot... az rengeteg idő!! Itt a nyár, nagy lehetőség, ki kell mozdulni, ismerkedni kell!

2013. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, akkor várok még aztán ha felhozza hogy pótolhatnánk akkor rendben. Ha nem hozza fel, akkor azért nem ugrok egyből más lányra, inkább megkérdem hogy mi a helyzet :D
2013. júl. 11. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!