Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek baj ha 13 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha 13 évesen csak arra tudok gondolni hogy mikor lesz egy pasim aki van mellettem hogy megcsókoljon stb. meg bárcsak idősebb lennék meg a randizós filmeket szeretem nézni. Ez mitől van tök rossz érzés és tudom hogy túl fiatal vagyok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 17:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6os vagyok 19/L
2013. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
am mért kéne ilyen idősen babáznom ez hülyeség már bocs!
2013. júl. 10. 17:57
 13/20 anonim ***** válasza:
jaj istenem egy 13 éves már nem annyira gyerek persze4 hogy normális.. bár én előbb kezdtem ilyeneken agyalni mint 13 mégse lettem rib.anc meg semmi. teljesen normális, ne aggódj. úgyis az fog dönteni hogy ha lesz egy fiú, hogy viselkedsz vele! szóval pl lehetnek akármilyen durva fantáziáim, ha nem merem megszólítani a srácot aki tetszik!nem vagy túl fiatal nyugi
2013. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Ha néha erre gondolsz, de többre nem gondolom, mert nem vagy ribi. Én eddig mindig undorodtam a témától, hogy fuhj fiúk, nekem nem lesz, én nem így nem úgy, de az uncsitesómmal már szoktunk a fiúkról beszélni, mert változik az ember. Persze eddig én sem bírtama témát, de néha szoktunk erről beszélni a barátnőimmel, uncsitesómmal, de élőben még nem lennék rá kész az biztos.
2013. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok, 13/L
2013. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató válaszokat aki még tud vagy akar írjon!
2013. júl. 11. 14:32
 17/20 xxbebee válasza:
Én is így vagyok vele:/ még sosem volt barátom. Én 12 vagyok:) Abszolút átérzem amit te:D
2013. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én is 13 éves lány vagyok és én is csak a egy pasira tudok gondolni hogy legyen már egy és minden napon azt kívánom hogy legyen egy pasim 2013-ba.
2013. okt. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Bonesfan válasza:

Figyelj , semmi gond , én csak egy évvel vagyok idősebb nálad, sosem volt barátom , de én is hasonló gondolkodású vagyok... Aki azt írja , hogy Barbie babázz , az nem érziát ezt... Olvass szerelmes könyveket... várj a "NAGY Ő-re" , (aki igazából nem lesz a Nagy Ő , de te akkor úgy fogod érezni)

Szóval nincs semmi gond veled!

2013. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Dehogy baj de azért légy óvatos mert azért észreveszik rajtad hogy túl lelkes vagy és ezt kihasználhatják szóval néha légy résen...a randizós filmek meg könyvek szerintem csak fals világképet állítanak fel benned szóval válogasd meg mit nézel meg és fogadsz el mert nem mindig az a legjobb amit a legtöbben mondanak...én voltam a vészmadár és sok sikert kívánok :D. 18/f
2016. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!