Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel kavargatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel kavargatunk, de nem tudom, hogyan lépjek?

Figyelt kérdés

Lécci olvasd végig!!

Szóval, van egy fiú aki 1,5 évvel idősebb nálam és elmondta, hogy nagyon tetszek neki és, hogy jobban megszeretne ismerni stb. Nagyon aranyos fiú és nekem is nagyon tetszik :)

Az a baj, hogyha végre beszélgetésre kerül a sor (most épp táborozunk és mi ketten mindig más programokra megyünk mert külön részen vagyunk) akkor mindig lefagyunk mind a ketten. Én félek megszólalni, hogy hátha pont egy neki kényes témát érintek vagy valami. Meg ugyebár néha nekem is kicsúszik egy-két káromkodás (próbálok leszokni ><)de olyankor egy "Basszus"-t se mondok, mert mi van ha nem tolerálja ha káromkodnak...De ettől függetlenül néha az ágyamra tesz egy-két apróságot pl. a kedvenc gyümölcs levem (Topjoy), üzen nekem az üzenőfalon (ki van téve a nevemmel egy boríték és oda teszi be), stb. Én pedig vettem neki egy világítós karkötőt (oké, lehet, hogy kicsit csajos de... jó ötletnek tűnt :)) és utána mikor láttam rajta volt. Később a közös barátaimtól (lányok) megtudtam, hogy körbe dicsekedett vele és nagyon örült neki :) Ez egyébként mind szép és jó, de, miért nem tudunk megszólalni egymás közelében? És hogyan tudnék haladni? Mert szívem szerint esténként adnék neki jó éjt puszit reggel pedig jó reggelt puszit :) és nem érdekel, hogy ha nem mosott még fogat >< Szerintetek mit kéne tennem? :)



2013. júl. 10. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, nem tudtok megszólalni, mert még nem jártok, így nem mondtok el egymásnak bármit.
2013. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tetszel neki, beszélj vele

nem lehet baj belőle

2013. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mielőtt elindulnál társaságban a táborban legyél egyedül. a külsőddel ne legyenek gondjaid, hidd el hogy tetszeni fogsz neki. indulj el egyfajta olyan állapotban ahol szörnyen izgatott vagy, de teli vagy önbizalommal és szép reményekkel, a tudattal hogy akármire képes vagy és ez nem olyan nagy dolog. gondolj rá úgy mint a legjobbb barátnődre, hogy annyira jóban vagytok. gondolj rá sokat előtte, hangolódj rá, és miután odamész már könnyebb lesz. nem kell túlparázni
2013. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak hogy tisztázzuk, ez nem kavargatás. a kavargatás az, ha össze jársz valakivel dugogatni. vagy lehet az is, hogy néha találkoztok, kevertek, de nem mondjátok azt hogy jártok (vagy nem is akartok járni). ez amit ti csináltok ez ismerkedés :D kb. 13-14 évesnek gondollak titeket. amúgy próbálj vele úgy beszélhtni, hogy nem csak kettesebe vagytok, hanem többen. meg kérdezgesd hobbijairól, sulijáról, testvéreiről stb.
2013. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudod, hogyan lepjel? Mondok egy ötletet, emeld fel az egyik lábad, ted elore es zárd melle a másikat, ez mar egész jo kezdésnek :)
2013. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!