Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek önmagam, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek önmagam, ha ez másoknak nem jön be?

Figyelt kérdés
Lany vagyok es szeretek fiuzni flortolni. Ekkor vagyok onmagam. De ez pl a sracoknak nem tetszik mert rib.. os. Kiprobaltam hogy megtafadom magam es azt teszem amit mas jonak lat. Mar nemis csoklozomvsenki el csakhogy jot gondoljanak rolam. Viszont nem erzem magam jol igy. Mert nem en vagyok. Mit tegyek?
2013. júl. 10. 21:00
 1/4 anonim válasza:

World tini problems.

Episode 9674739421

2013. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Légy mindig önmagad, ne foglalkozz másokkal.

Ha mások életét éled a sajátod helyett sosem leszel boldog.


De attól még ribßnc vagy. :)

2013. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LeftBehind ***** válasza:
Hát ha azt látom,hogy egy csaj másokkal smárol az orrom előtt,még jó hogy nem megyek oda hozzá. Nem tudom téged mennyire érintene jól,ha egy srác azután próbálna felszedni,hogy előtte a szemed láttára kapott le egy másik csajt.
2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem szard le őket, ha így vagy önmagad hát legyél!!
2013. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!