Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék csajokkal ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék csajokkal ismerkedni? Nagyon hiányzik nekem hogy valaki hozzám bújjon és szeresen. Diszkókba, bulikba nem szeretek járni, nem az én világom. Interneten nem szeretek ismerkedni.

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Suli, uszoda, kávézó v lazább éttermek, bowling pálya, park (ha lesz még jó idő) Mondjuk én vonaton szoktam. :) De holnap buszon fogok. :S

Hány éves vagy? Nagy városban élsz akkor azért könnyebb.

2009. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
magyar tanárom mondogatta mindig hogy a legjobb helyek a nyelvtanfolyamok és a táncórák.
2009. okt. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Balett, vagy templom. Esetleg könyvár. És ne picsogj ennyit.
2009. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!