Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszahúzódó vagyok, de van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó vagyok, de van a sulimban az újak (9-esek) közül egy lány, aki mostanra eléggé megtetszett nekem. Mit tanácsolnátok első lépésnek?

Figyelt kérdés
2007. szept. 24. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
először is néz körül hátha vmeik ismerősöd ismeri így könnyebb. de ha igen ha nem akkor is kedvesen próbálj bele beszélni ne legyél rámenős kezdetben egy szia aztán meik suliba jártál eddig . aztán a többi jön magátol.De szerintem győzödj meg arrol hogy ez az érzés kölcsönös e ha nem attól még beszélgethetsz vele de akkor ne legyél kicsit se rámenős ha igen akkor se ronts rá rögtön ha ez kölcsönös akkor a köszönésedre is fog kedvesen reagálni.
2007. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az is jó segítség lenne, ha először neten kezdenél el vele beszélgetni, pl e-mailezni, vagy msn-ezni, de úgy, hogy közbe személyesen is találkoztok. Lehet, hogy könnyebb lenne mindkettőtöknek a megnyílás szempontjából. Ha ezt a módszert választod, csak óvatosan, nehogy a géptől függjetek!:) Hamar át lehet vinni hús-vérre az egészet, csak így már eőre ismerni fogod a lány személyiségét, és nincs az a kockázat, hogy esetleg nem az, akire számítottál belsőleg. De te tudod. viszont arra figyelj, hogy ne legyél rámenős, meg nyomulós.. :):) Sok sikert, akármilyen módszert is választasz!:) Csak nyugalom:):)
2010. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!