Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez lekoptatószöveg? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lekoptatószöveg? Nem érdeklem? Vagy szerintetek érdemes még próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Elhívtam az egyik egyetemi lány évfolyamtársam (igazából még csak egyszer beszélgettünk egymással) fagyizni nyáron. Erre visszaírt, hogy köszöni szépen a meghívást, de a nyáron nem lesz Debrecenben. Csak ennyit írt...


Ez mit jelent? Hogy nem jövök be neki? Szerintetek ezek után érdemes még próbálkoznom?


2013. júl. 13. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha nem tartózkodik az adott városban, nyílván nem tud elmenni, írhatnál neki még egy üzit, hogy esetleg ha újra Debrecenbe lesz, akkor megejthetnétek-e ezt a találkozót
2013. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha el akart volna menni veled,akkor szakított volna rá időt,talált volna alkalmat rá.Szóval az én meglátásom szerint ez lerázós duma.
2013. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, ez simán lehet lekoptatószöveg

megpróbálhatod, hogy később nem lenne-e kedve

ha akkor is leráz, akkor biztos az

2013. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy kopj le. Ha bejönnél neki, egészen mást írt volna.
2013. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem lekoptatás. Ha annyira el akar menni veled, akkor (magamból kiindulva) írta volna, hogy pl mikor lesz ismét az adott városban.
2013. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, az uccsó csajszi leírta a pozitív választ.
2013. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment.
2013. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem kellene levonnod téves következtetéseket!

Valóban lehet lekoptatás is( már amennyiben magadat semmire sem tartod, önbizalom hiányban szenvedsz...és bizonyíték nélkül elkönyveled magad vesztesnek aki nem jön be a csajnak )- mellesleg kérdem én mondott ilyet, hogy nem tetszel? - ugye! Akkor mi a jó fenéről beszélünk? Ilyen szituk miatt sírnak itt a népek, hogy nem tetszem..lekoptatott stb holott nem a csaj koptatta le őket hanem saját magukat ásták el élve!


Szóval...fuss neki még egyszer..egyetemre jártok nem egy kislány a diszkóban....ha nem tetszel akkor majd közérthetően megmondja..addig szabad a pálya...észre meg majd akkor vedd magad, ha egyértelmű a elutasítás..ez kétértelmű a kishitű gyámoltalanok lekoptatásnak veszik a magabiztos pasik meg nem! Ráadásul te is mehetsz oda ahol a csaj van ha annyira fontos! Én kocsiba ülnék és mennék...a fene se várna egész nyáron...ha megoldható kocsi/busz/akármi és a lány benne lenne menjél te!

Kérdezd meg, hogy akkor nem találkozhatnátok-e Debrecenen kívül..én ezt tenném..ha fontos lenne...ha nem akkor más csaj után néznék.....sok sikert!

2013. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Amélia:) ***** válasza:
Egyetértek az 5-össel
2013. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!