Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb sráccal találkozgato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb sráccal találkozgatok, szerintem kamuzik hogy lenyűgözzön. Érdemes belőle ügyet csinálni vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok, ő 24. Konkrétan azt kamuzta (szerintem), hogy nem messze bérel lakást a szülei házától de szerintem meg ott lakik velük és szégyenli. Meg tudom érteni ha kissé fel akar vágni előttem, de az viszont nagyon zavar hogy a szemembe hazudott.Ez azt mutatja hogy hajlamos hazudni, hogy a céljait elérje. És ez nem valami szép emberi tulajdonság szerintem. Érdemes folytatni így? Ki tudja miben hazudik megint.
2013. júl. 2. 12:28
1 2 3
 1/22 -=Koldus=- ***** válasza:
24 évesen miért ne bérelhetne lakást?
2013. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mert nem bérel hanem a szüleivel lakik. Ezt biztosan tudom csak nem vallja be.
2013. júl. 2. 12:30
 3/22 anonim ***** válasza:

Ez van. Ha meg bevallotta volna máris koptattad volna lefelé mert "hát mekkora lúzer az aki a szüleivel él ennyi idősen".


Szóval neki mindenképp game over van, de azért megpróbálta a lehetetlent.

2013. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Amit az ágbyan nyújt az egyszerűen leírhatatlan, biztosan nem koptattam volna. A szülőkkel lakás még mindig kevésbé gáz mint a kamuzás, arra jobban érzékeny vagyok mint bármi másra.
2013. júl. 2. 12:36
 5/22 -=Koldus=- ***** válasza:
Kis ellentmondást vélek felfedezni a mondandódban. A kérdésben azt írtad, hogy szerinted hazudik, a hozzám intézett válaszodban pedig már kijelentetted, hogy tudod, hogy hazudik. Akkor hogy is van ez? És ha tudod, hogy nem bérel lakást, azt honnét tudod?
2013. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ja szóval ha nincs pénz még mindig ott a 22 centis bráner.


Hát igen akkor meg ne hőzöngj, nem sok ilyen nagyf*rkú van...

2013. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mindkettőnknek elég sok pénze van ez nem téma ebben a sztoriban.
2013. júl. 2. 12:40
 8/22 A kérdező kommentje:
a kamu viszont igen
2013. júl. 2. 12:41
 9/22 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek a rinya...?

Ha elég pénze van akkor kb. fél év és saját lakást vehet. Minek bérelgetne addig is?

2013. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagyon részletekbe menni hogy miből következtettem ki. Mondjuk úgy hogy 99%ban biztos vagyok bvenne. konkrétan egyszer sem voltunk a bérelt lakáson mikor még kézenfekvő is lett volna (inkább elutaztunk nyaralni), a szülei házában meg már többször is, mivel mostanában ők is nyaralnak. Itt egy fullra berendezett szobája van számítógépével, ruháival, laptopjával, használati tárgyaival, mindenével együtt. Ha videochatelünk néha, a szülei háza jelenik meg háttérben, munkanapokon is.Ha kérdezem hogy ott van e nem válaszol rá. persze az is lehet hogy 24 évesen nős és a feleségét és a gyerekeit rejtegeti előlem :D még gázabb.
2013. júl. 2. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!