Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizhatok egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizhatok egy 14 éves csajjal? Nem megdönteni akarom, csak egyszerűen vonzódom hozzá. Én már elmúltam 18.

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 15:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt 14, akkor már legálisan szexelhet, vagyis (ha csak meg nem erőszakolod) nem vagy emiatt büntethető. Egy randi miatt meg végképp nem. A szülők mondjuk lehetnek egy probléma, de a problémákat meg le lehet győzni. A csaj meg úgysem fog nemet mondani, oda meg vissza lesz attól, hogy egy 21 éves srác randizni hívta. Ez az én véleményem.
2009. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Szia!


A véleményem szerint randizhatnál, de 21 évesen mit akarsz egy ilyen csemetétől? Ha belebonyolódsz ebbe a kapcsolatba, bujkálhattok a szülők, ismerősök elöl.Biztos nem értékelik a románcotokat.Gondold át egy cseppet, megéri ez neked?

2009. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
A férjem és én pont ebben a cipőben voltunk 16 évvel ezelőtt. Otthon állati nagy botrány lett az ügyből. Sokáig tikolózni kellett. Ma 3 gyerekünk van. Ma sem tudom mi lett volna a helyes.Mi imádtuk egymást.
2009. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Szia!

Ha szüleivel beszélsz, akkor tiszta lappal indíthatsz. Ha látják, hogy nem csak egy liliomtipró vagy akkor nagyobb az esélyed, mintha a hátuk mögött titkolóznátok. Beszéld meg a leányzóval is, hogy együtt tárgyaljatok a szülőkkel, állíthatjátok kész tények elé, de mindenképp beszéljetek velük. Amúgy ismertem olyan párokat, ahol a lány 14-15 volt, a fiú meg jóval 20 felett.

2009. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elsőre hülyén hangzik, de szerintem ez nem csak tőled függ, hanem a lánytól is. Nem mindegy, hogy egy festett hajú plázacicával van dolgod, vagy egy koraérett tinivel. Az sem mindegy, hogy a szülei milyenek, és bizony az sem, hogy milyen helyen randiztok. Szerintem ez az egész nem életkortól, hanem személyiségtől függ... szóval ha egy szoknyapecér Casanova vagy, és soha nem voltak tartósabb kapcsolataid, akkor hagyd az egészet! :) Ha meg úgy érzed, hogy te is elég komoly vagy, meg a lány is az... hát, akkor is csak óvatosan.
2009. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod megdonteni, akkor meg minek strapalod magad? XD


S.

2009. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░▓▓█░░░░██▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓░░░ ░░░░░░░▓█░░░░░░█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓████▓▓░░ ░░░░░░░▓█░░░█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███░░░░░▓░ ░░░░░░░▓▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░█▓░ ░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░█▓░░ ░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓░░░ ░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░ ░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓░░░ ░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓░░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓░░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░ ░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░█████░░░░█▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░████░░░░░▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░█░░░░░░█▓▓▓▓▓▓▓░░ ░▓░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▒▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░ ░░░▓░▓▓░▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓█▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓░░▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓█▓▓███▓█▓▓▓▓▓░░░░░░░░░
2009. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!