Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek alapján van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján van esély egy találkozóra (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Levelezek itt egy ideje egy lánnyal, aki egyébként eléggé gátlásos, és írta, hogy pl. nehezen kommunikál stb. Kértem tőle képet, és eléggé meglepődtem. Bevallom, arra számítottam, hogy majd elhallgatja az ügyet, vagy elutasít, de nem. Megígérte, hogy ha megadom az e-mail címemet, akkor elküldi a képet, és megadta a saját e-mailjét. Ez arra utalhat, hogy megbízik bennem, és ő is kíváncsi rám? Ha megkérném majd, hogy találkozzunk, szerintetek lenne esély arra, hogy igent mondjon?

2013. júl. 14. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Kérdezd meg tőle? Honnan tudjuk?
2013. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen :) Képet azért jó esetben nem küld akárkinek az ember.
2013. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozzál csak :)
2013. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kizcar ***** válasza:
100%
simán van rá. 80%
2013. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
siman. a fejlemenyeket is ird majd le. :)
2013. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!