Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok, ha egy barátotok egy beszélgetős este után meglepetésszerűen megcsókolna?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe teljesen belezúgtam. Azt mondta, hogy csak barátként tud rám tekinteni. Ennek ellenére sokszor érzem úgy, hogy egy húron pendülünk, jól elvagyunk, néha elmegyünk este sörözni. Arra gondoltam, hogy az egyik ilyen alkalommal egy kis romantikus felvezető szöveg után meglepném egy csókkal, hátha ezzel sikerül valami szikrát létrehoznom benne irántam. Persze az is elképzelhető, hogy kapok egy pofont.


Ti mit szólnátok hozzá? Hogyan reagálnátok? Egyáltalán sikerülne-e a csók? :D


24 F



2013. júl. 15. 14:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Legyél tökös, csókold meg ;) biztos bejön! 21f
2013. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Nekem bejönne. Végre valaki, aki mer lépni. 21L
2013. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Amélia:) ***** válasza:
Attól függ, vonzódom-e az illetőhöz. :)
2013. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Akkor tegyük fel, hogy nem vonzódsz.
2013. júl. 15. 14:15
 5/25 Amélia:) ***** válasza:
100%
Akkor elhúzódnék, és megmondanám, hogy "Bocsi, de én ezt nem szeretném."
2013. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos! Nekem volt egy srác,akinek nagyon tetszettem. Mivel tudtam ezt,mondtam neki,hogy csak barátság lehet köztünk,semmi több. Jól meg is voltunk, amíg egyszer már nem bírta és meg akart csókolni,igaz,ő elég erőszakos volt, hogy naa,naa, én meg nehezen szabadultam - szóval ezzel végleg kiábrándított és vége volt a barátságunknak, többé látni sem akartam..

Viszont nem vagyunk egyformák, minden ember más és figyelned kéne a lányzót, mire-hogy reagál. Fontos, hogy tartsd tiszteletben a kéréseit, ha nem akarod elveszíteni és először szerintem csak apró lépésenként közeledj, egy csók azért elég intim dolog.. Dicsérd meg a haját, szemét, stb, nézz kedvesen rá, légy gyengéd, megláthatod már eztán is, hogyan fogadja. Ha elpirul, mosolygósan elkapja a tekintetét, biztos, hogy te is tetszel neki, de ha bosszantja, akkor inkább maradj türelmes barát. Ne legyél önző. Tudom, hogy nem könnyű, ha az ember szerelmes és ég a vágytól, de nehezebb helyrehozni egy megsebzett lelkivilágot. Barátokra is nagy szükség van, becsüld meg őt!

Sok sikert :)

2013. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

2 lehet:

- tényleg csak barátság és elfelejtitek ami történt (esetleg te is továbblépsz)

- NA VÉGRE LÉPTÉL!


Figy, tudja, hogy te többet szeretnél? Néha csak annyi kell, hogy 100% tudja a másik, hogy te többet akarsz, sok friendzone srác azért van ott ahol van, mert titokban tatják az érzelmeket és csak barátságot nyomatnak.


De szerintem csak pozitív jöhet ki, úgyhogy tedd meg, de várd meg a megfelelő alkalmat, ne csak úgy hírtelen.

2013. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Sajnos a probléma az, hogy nem tudok tovább várni. Azt tervezem, hogy Budapestre költözöm. Ő lenne az, aki segítene eldöntenem, hogy megéri-e maradnom ebben a városban vagy sem. A barátságnak így vagy úgy, de véget akarok vetni, mert nem tudom kibírni mellette, túlságosan nagy hatással van rám.
2013. júl. 15. 14:29
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha csak barátság lenne köztünk és én nem is akarnék mást, akkor már. akkor elutasítanálak mielőtt felvezetnéd a szöveget:D
2013. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Mivel megmondtam, hogy nem akarok tőle semmit, ezért valószínűleg szóba sem állnék többet vele, hisz arra sem volt képes, hogy tisztelettel kezeljen és elfogadja a válaszom. Hatalmas bunkóságnak tartanám. Az, hogy ott helyben p*fán vágnák, ellökném, egy szó nélkül eltűnnék onnan vagy valami ilyesmi, csupán szerencse kérdése.
2013. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!