Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok 90%-a miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok 90%-a miért csak azokkal a fiúkkal kedves és nyitott a velük való beszélgetésre is akár, akik magasak és jóképűek, a csúnya fiúkat miért kell lenézni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 12:54
1 2 3 4
 1/38 Traune ***** válasza:
56%
mert a csúnya fiúknál gyakoribb a mindenkire verik a nyálukat hátha bejön nekik és lesz egy szép estéjük effektus ezért inkább hárítják. és fiúk is szívesebben beszélnek szép lányokkal ahogy a csajok is helyes pasikkal. Ez az élet rendje :)meg a csúnya pasinál gyakoribb hogy igénytelen ami kellemetlen tud lenni
2013. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
55%

A csúnya fiúk nem tudnak értelmesen beszélni, mert nem tudják elengedni magukat, önbizalomhiányosok, makognak, félnek, nem merik kimondani, amit gondolnak..... Légyszi fordítsuk már meg a dolgot....

Én csak egy normális beszélgetőpartnerrel akarok beszélni.

De ha már a csúnya fiú így kategorizálja magát, akkor elve nem akarunk beszélni vele.

2013. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Te miért nem mész oda a bányarémekhez? Na ugye.
2013. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%

Már megint egy hülye,aki itt nyafog...

Én sok lánnyal beszélgettem már buszon,utcán,jóformán mindenhol.És nem vagyok jóképű,170 centi vagyok,és 85 kiló.

De őszinte,barátságos,kedves,és vicces vagyok.Na persze érdekes is,amit mondanak,ami a többségről nem elmondható.

Ha csajozom,és nincs férj,élettárs,pasi a csaj életében,akkor legalább telefonszámcsere van.Egyéniség kell a csajoknak,nem külső.

2013. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
52%
Mert idegen fiú és lány csak úgy nem beszélget! Ott a csúnyábbik mindig többet akar!
2013. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
70%
Minden mindegy, ha bebeszéled magadnak hogy csúnya vagy...... az önbízalom mindennél többet ér a csajok nagy részénél, meg hát kinek mi számít róndának/jó képűnek/férfiasnak vagy nyálasnak......
2013. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan sosem fogynak el az önbizalomhiányos idióta pasik?
2013. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
46%
Ennek egész egyszerű oka van: amíg velünk, csúnya fiúkkal társalogna, addig lehet, hogy arra jár a "magas, jóképű herceg", aki csak azért nem menne oda hozzá, mert éppen egy csúnya fiúval beszélget. Vagy talán meglátja egy távolabbi ismerőse, és esetleg úgy gondolja, hogy egy párt alkotnak, azért beszélgetnek. Nyilván ezt nem akarja egyik sem, ezért inkább a csúnya fiúkat elküldik melegebb éghajlatra, hogy tovább várhassák álmaik lovagját, aki persze minden esetben magas és jóképű. Ez persze minket, csúnya fiúkat ez érzékenyen érint, hiszen így romlanak a szociális képességeink (ha egyáltalán kialakultak), és gyakorlatilag elveszítjük annak esélyét, hogy valaha is barátnőt szerezzünk. De vegyünk egy példát: tájékozott és intelligens vagyok, a beszélőkémmel sincs komolyabb baj, elég jól ki tudom fejezni magam. Ez jól látszik akkor, mikor neten levelezek lányokkal. A visszajelzések alapján még humorom is van. A dolog mindig egy valamin bukik el: fényképküldés. Amint küldök magamról képet eddig kivétel nélkül eltűntek a lányok, és onnantól már nem érdekeltem őket. Ez eddigi tapasztalataim szerint 100%. Nem azt mondom, hogy minden lány ilyen, csak azt, hogy végre jó lenne már találkozni egy olyan lánnyal, aki nem ilyen.
2013. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
Én meg beszélgettem már jóképű pasival és sötét volt,mint az éjszaka.Alap dolgokat nem értett.Lehet hamarabb odamennek a csajok egy helyes sráchoz,de nem biztos,hogy ott is maradnak:)
2013. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
61%
Talán nem az interneten kéne ismerkedni! Elkezdesz beszélgetni valakivel, ő alkot rólad egy képet a képzeletében. Természetesen jóképűbbet, mint amilyen vagy. Jófej vagy, humoros, jó veled beszélgetni, és akkor UTÁNA küldesz egy képet magadról? Hát nyilvánvaló a csalódás. Álljatok fel a gép elől, és menjetek! Nem lehetetlen.
2013. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!