Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg olyan pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan pasi vagyok, amilyen nőkhöz "kalibrálom" magam? (röviden) 20+ válaszokat légyszi

Figyelt kérdés

28 vagyok. Eddig reméltem, hogy olyan pasi vagyok, aki "ritkaság", de persze tévedtem, hisz' nem látom, hogy különösebben kellenék azoknak, akik nekem megtetszenek. Talán helyes vagyok, van eszem, ízlésem és a hosszú kapcsolatokban hiszek, nem akarok egy éjszakásat. (Már biztosan itt megdől, de a normális lányok nem ilyen pasit akarnak?)

Valaki azt mondta, hogy helyes énképpel mindenki olyan kinézetű/stílusú/felfogású csajokat keres tudat alatt, aki mellett _reálisan_ el tudja képzelni magát. Tehát mindenki "bekalibrálja", hogy milyen csaj illik hozzá. Nyilván egy dagadt kopasz bunkó állat is szeretne egy "beautiful" normális lányt maga mellé, de ha helyes az énképe, belátja, hogy ez neki úgysem jöhet össze, nem? Vagy ez nem így van? Kérdezem...


Mutatok három képet. Vagy nagyon rossz az énképem, vagy csak szimplán idióta vagyok -...... de én most úgy látom magam, hogy simán "elférne" mellettem egy ilyen szépségű csaj. Egyikük sem világszépe, ahogy én sem vagyok az.

De hogy lehet, hogy az ehhez hasonló szépségű csajok szóba állnak velem ugyan, de valahogy "lekoptatnak". Vagy nem érnek rá, vagy barátjuk van, vagy mittudomén... Persze nem minden sarkon találni ilyeneket.. de akkor is! Zavar már, hogy egyedül vagyok. Senki sem érti, mindenki azt kérdezi, "hogyhogy nincs barátnőd?", meg "túl válogatós vagy", stb. stb. Ami nem igaz. Viccesen hangzik, de túl nagy "kérés", hogy az átlagnál legyen szebb, okosabb, és normális legyen? (i.e.: ne legyen r.banc vagy pénzéhes p.csa?)


[link]

[link]

[link]


2013. júl. 16. 18:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Fuh, ezt most jól esett kiírnom magamból. :)
2013. júl. 16. 18:44
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg láthatnánk rólad is egy képet?

Egyébként nyugi, mindenki ilyen barátnőt szeretne, ha van helyes önképe, ha nincs.

2013. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez a kalibrálás butaság. Nem jól látod a párkeresés lényegét, ha folyamatosan rágörcsölsz a dologra és a kisugárzásodból is az jön le egy csajnak, hogy rá akarod erőltetni magad persze, hogy inkább elkerül. Pedig lehet, hogy tetszettél neki. Próbáld meg kicsit lazábban felfogni az egészet majd jön valaki ha rá görcsölsz soha nem lesz normális csajod.


Sok szerencsét

2013. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha végignézel az oldalon, láthatod, hogy nagyon sok embernek nincs helyes önképe - itt bukik meg a dolog. A kalibrálás szerintem működik, de tudat alatt.


Hogy hozzád illenek-e ezek a lányok, azt a te képed nélkül nem tudjuk megmondani.

2013. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam ráerőltetni senkire.. :) És a legkevésbé sem görcsölök a dolgon, csak zavar.
2013. júl. 16. 18:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Pedig nyilván megvan az oka.
2013. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig az,hogy ennyire foglalkoztat ez a dolog,azt mutatja,hogy nagyon is ráfeszültél a témára.Ez meglátszik az ember kisugárzásán,ami megnehezíti a párkeresést.
2013. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezek a nők teljesen beleférnek a nagy átlagba. Sőt az egyik kancsal is. Szóval, azt kell tudni, hogy te milyen magas vagy, mennyi kg, van-e hajad, szemüveges vagy-e, első körben. Ha már képet nem teszel ki. Jók-e a fogaid. Nem vagy-e egy idegesítő alkat. Gondolok itt a filzofálgatásaidra. Vagy azt is megmondhatnád, hogy van-e olyan sztár, akire hasonlítasz-e, és akkor közelebb lennénk egy kicsit...
2013. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért ennyire nem vészes a dolog...


Szerintem ezek a nők azért nem átlagosak... de persze ki milyen körökben mozog.


Igen, van hajam, fehérek a fogaim.... :) 189 cm magas vagyok. Nem vagyok kigyúrva, de nem vagyok kövér, inkább normális testalkatú....


Kire hasonlítok? Nem tudom. :) Talán leginkább rá: [link] , de nem ilyen típusú a fogszerkezetem, és a hajam is rövidebb ennél. De nagyjából hasonlítunk.

2013. júl. 16. 19:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Na, pl nekem nem tetszel, már bocs.
2013. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!