Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg olyan pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan pasi vagyok, amilyen nőkhöz "kalibrálom" magam? (röviden) 20+ válaszokat légyszi

Figyelt kérdés

28 vagyok. Eddig reméltem, hogy olyan pasi vagyok, aki "ritkaság", de persze tévedtem, hisz' nem látom, hogy különösebben kellenék azoknak, akik nekem megtetszenek. Talán helyes vagyok, van eszem, ízlésem és a hosszú kapcsolatokban hiszek, nem akarok egy éjszakásat. (Már biztosan itt megdől, de a normális lányok nem ilyen pasit akarnak?)

Valaki azt mondta, hogy helyes énképpel mindenki olyan kinézetű/stílusú/felfogású csajokat keres tudat alatt, aki mellett _reálisan_ el tudja képzelni magát. Tehát mindenki "bekalibrálja", hogy milyen csaj illik hozzá. Nyilván egy dagadt kopasz bunkó állat is szeretne egy "beautiful" normális lányt maga mellé, de ha helyes az énképe, belátja, hogy ez neki úgysem jöhet össze, nem? Vagy ez nem így van? Kérdezem...


Mutatok három képet. Vagy nagyon rossz az énképem, vagy csak szimplán idióta vagyok -...... de én most úgy látom magam, hogy simán "elférne" mellettem egy ilyen szépségű csaj. Egyikük sem világszépe, ahogy én sem vagyok az.

De hogy lehet, hogy az ehhez hasonló szépségű csajok szóba állnak velem ugyan, de valahogy "lekoptatnak". Vagy nem érnek rá, vagy barátjuk van, vagy mittudomén... Persze nem minden sarkon találni ilyeneket.. de akkor is! Zavar már, hogy egyedül vagyok. Senki sem érti, mindenki azt kérdezi, "hogyhogy nincs barátnőd?", meg "túl válogatós vagy", stb. stb. Ami nem igaz. Viccesen hangzik, de túl nagy "kérés", hogy az átlagnál legyen szebb, okosabb, és normális legyen? (i.e.: ne legyen r.banc vagy pénzéhes p.csa?)


[link]

[link]

[link]


2013. júl. 16. 18:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj, persze, ízlések.... és kapok egy pofont :) De hogy mindenkinek ugyanolyan legyen az ízlése.... azért az a belinkelt pasi nem ronda szerintem, bár nem vagyok nő.
2013. júl. 16. 21:32
 12/14 anonim válasza:

juhúú ugy nézek ki mint a második linkes csajszi

amugy hidd el, szerintem ma a normális felfogású illetve értékrendű mind pasiknak mind nőknek nehéz társra találniuk. És ha észreveszed akik külsőre kiemelkednek a tömegből az esetek nagy többségében primitív, nárcisztikus hajlamú emberek, akik leginkább csak kívülről építkeznek, vagyis nekik minden a külső. És van az a kis réteg akinek bensőleg is adatott némi értelem. Mivel ő is kitűnik külsőre a tömegből, valószínüleg vele (külsőre) egy kaliberű emberek is megtalálják meg akikben nem lát semmi fantáziát, mert nem kapja meg tőlük azt amit valójában szeretne, vagyis a lelki intelligenciájuk alább marad. Nehéz ez :)

én csaj vagyok és mindig olyanok találnak be akiket olyan üresnek és felszínesnek találok, akik a minimálissal is megelégednek és nem lehet velük kivesézni a dolgokat nem lehet beszélgetni, max jól mutatunk együtt az utcán.. de ha a sors ugy hozza, ugyis eléd kavar egy olyan lányt, akiben megvan az a plusz külsőleg-belsőleg ;)

2013. júl. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A te elméleted szerint nekem aki 23/F kopaszodom kövér vagyok nem lehetne jó csajom mert rosszúl nézek ki? Vagy én csak kövér igénytelen lányokkal jöhetek össze mert nem sportolok hanem inkább olvasok pár könyvet? A hajam elég rövid ahhoz, hogy ne zavarjon senkit a kopaszodásom, nem olyan ruhákot veszek fel, hogy kilibbenjen az úszógumi, a humoromat sokan értékelik és nem érzem magam kevesebbnek a kigyúrt adonisztól. Mellesleg se az egyéjszakás kalandok sem a pénzéhes csajok nem vonzanak. Akkor végül is nekem csak eyy bunkó tehén lehet a partnerem mert az illik hozzám...
2013. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13. válaszoló: Igen, csak egy kövér tehén illik melléd, mert leszarod az egészségedet és lusta vagy. Könyvet olvasni edzés előtt / után is lehet, ne gyere ezzel a fals, blabla dumával.


Micsoda szöveg, olyan ruhát hordasz, amiből nem libben ki az úszógumi, hát beszarok, komolyan. Gondolom szexelni is ruhában fogsz. :D (amúgy egészen más érzés egy formás nővel / izmos férfival szeretkezni, mint egy 35%-45% BMI-s lufit ölelgetni.)

2017. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!