Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 17 év körüli srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17 év körüli srácoknak tényleg csak az a legfontosabb mekkora melle van egy csajnak?

Figyelt kérdés
Mostohahugomnak és nekem ugyanaz a srác tetszett meg (nem első alkalommal már), és összebarátkoztunk vele, őszinte srác így elmondta hogy mindketten tetszünk neki, mondta hogy én aranyosabb, kevesebb vagyok, szebb a hajam, az öltözködésem, stb, hugomban pedig az tetszik neki leginkább hogy nagy mellei vannak... most már összejöttek, ami nem zavar engem, csak nem értem miért a mell a legfontosabb? Az cseppet sem számít hogy én kedvesebb vagyok vagy akármi? Mindenkinek csak a külső számít? Mire kell egy nő? Mutogatni a haveroknak hogy "nézd az én csajomnak ekkora a melle"??
2008. jún. 25. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem igaz. Szerintem a mell az egyik legutolsó szempont. A sorrend:


- arc (ez a legfontosabb)

- csípő, fenék, comb/láb (ez a három együtt!)

- mell (csak az utolsó)


A belső is fontos, de igazából változó, hogy milyen arányban (nekem pl. 60% a külső, és 40% a belső).

2008. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Több önbizalmat! Van még 3.5 milliárd férfi a Földön!:D A fiúk nem beszélnek a haverjaiknak hogy hu nézd mekkora melle vana nőmnek. A fiúk arrol beszélnek, hogy hu de jo mikor lovagol és a mellei az arcomba csapodnak. Kb ez. De nyugi sok kivétel van:D
2008. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy általában a nagy mellek lógnak és nincs szép formájuk. A legtöbb csak melltartóban mutat, utána óriási csalódás.
2008. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a belső fontosabb a külsőnél. De ha csak a külsőt nézzük akkor is csak az arc ami igazán számít. Meg ugye az igényesség (gondolok itt az alapvető tisztálkodási dolgokra pl)

Egyébként sok csávó tényleg azért jön össze egy lánnyal hogy legyen neki és tudja mondani a haverjainak, dehát az elég szánalmas szerintem.

2008. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
nem tetszik a nagy, lógós mell. Kicsi, feszes szép cicire szavazok. Esztétikusabb meg egészségesebb is a lánynak/nőnek. 18 éves srác
2008. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

szerintem is hülyeség ez

1. arc

2.testalkat

3.mell(lényeg nagyobb legyen mint az enyém xD)


17éves srác

2008. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
84%

az első hozzászólóval értek egyet!

16 éves srác

2008. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... 19 éves lány vagyok, szép cicikkel megáldva... Ha nem a mell az első, akkor miért van, hogy ha megyek az utcán, először a mellemet, és csak aztán nézik meg az arcomat?
2008. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
mert sokaknál a mell az első
2008. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az a nagymellű fajta-inkább formásnak mondanám,de ennek ellenére egy csomó srác járna velem:)és akivel együtt vagyok(18) most az is megőrül értük pedig tényleg nem a legnagyobbak..szóval ne keseredj el, ez egyszeri eset volt és ahogy előttem is írták a nagy mellek gyakran okozhatnak csalódást(tisztelet a kívételnek), szóval csak magabiztosan és vannak fontosabb dolgok is ahogy mondtad a kedvesség meg a szép arc az már tarol:)
2008. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!