Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? (normális válaszokat kérek, ez fontos nekem)

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány akivel osztálytársak voltunk 4 évig, én már az elejétől fogva kedveltem sőt a végén beleszerettem. Pár napja elmondtam neki, hogy mit érzek és, hogy nagyon szeretnék vele találkozni (randizni). Sajnos csak facebookon tudtam elmondani mert személyesen nem találkozunk. De erre semmilyen válasz nem érkezett, pedig látta... Hogyan tudnám elfelejteni a csajt? Harcoljak érte vagy ez már veszett ügy? Miért van az, hogy még egy esélyt sem képes adni? Ennyire félreismertem volna? 19/L 19/F
2013. júl. 18. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd fel, és hívd el személyesen.
2013. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xtr3me válasza:

Ha annyira sem méltat hogy legalább választ adjon akkor felesleges érte harcolnod, ez egyértelmű jele annak hogy ő nem akar semmit.

Egy szerelmet nehéz elfelejteni főleg ha az az első.. Javaslom keress egy másik lányt.. Ismerkedj. Idővel elfogod felejteni.

2013. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak az idő segített. Ne aggódj, el fogod felejteni. Most talán úgy érzed, hogy nem, de én is úgy érzetem. Aztán ma már rá sem gondolok. Csak idő kell.
2013. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
magamból kiindulva(én is lány vagyok) annak nem írok ilyen kérdésekben vissza,akit nem akarok megbántani de ez egy nem.. és ha erőlteted a dolgot akkor mindkettőtöknek kínos lehet
2013. aug. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy nem akar megbántani, de legalább mondta volna ki, mert ez a legrosszabb amit tehetett
2013. aug. 1. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!