Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen fiatalon normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fiatalon normális, hogy több fiú is ugyan olyan fontos nekem, és többen is kavarognak közülük a fejemben?

Figyelt kérdés
Szóval van 2 fiú barátom, akiknél szeretek eljátszani a gondolattal, hogy milyen lenne, ha több is lenne köztünk. Nem vagyok szerelmes senkibe sem, habár az egyikőjükbe majdnem az lettem... Viszont a korom miatt is, és a saját szabadságom miatt sem szeretnék párkapcsolatot, de néha mégis olyan jól esne, ha megölelnének, és oda tudnék bújni hozzájuk. Akár minden nap. Ha azt vesszük a párkapcsolat sem sokban lenne más, de abban a helyzetben zavarnának a kíváncsi szemek, fülek, pletykák, és az elkötelezettség gondolata... (nem mintha nem lennék hűséges.) Ez normális? Hogy leszek én így szerelmes? Létezik, hogy az első szerelem miatti csalódás okozza ezeket? 15/L
2011. okt. 4. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
most kezdesz elkurvulni, vagy már az vagy.
2011. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hozz egy döntést és tarts ki amelett.Amúgy a jelöltek oszt/iskolatársak?
2011. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen egyik osztálytársam, és csak annyi miatt tántorodok mindig vissza tőle, hogy amikor már elkezdek esélyt látni rá, hogy tetszek neki, akkor kifakad az osztályban lévő lányokra, és közli, hogy innen nem akar barátnőt az biztos. Én pedig mivel az első szerelmemnél(eddig egyetlen) csalódtam egy nagyot nem nagyon hiszek a jelzéseknek sem... Úgy látszik jól is teszem. :)

Viszont vele vagyok a legjobb kapcsolatban. Nagyon hasonló a gondolkodásunk. A másik fiatalabb egy évvel, mint én. Őt lehet inkább aranyosnak tartom. :)

2011. okt. 4. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!