Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hatalmasat csalódtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmasat csalódtam egy lányban. Szerintetek sem érdemes vele foglalkozni többé?

Figyelt kérdés

Ő 23 éves lány, én 22 éves srác vagyok . Én eddig összesen 2 nővel voltam, de ez a lâny már 12 pasi al feküdt le! Élőben meg nem mondanád róla ezt, mert kis félénk, pici nőies, de tegnap volt szerencsém meghallgatni a sztorijait, kalandjait. Thai és néger sráccal is volt már. Ahányszor arra gondolok, hogy hány férfit szopott már le, elkap a hányinger-a féltékenység ês az undor. És vele csókolóztam elég sokat, mivel ez már a sokadik randink volt. Egyébként tökéletes nő lenne, nagyon megszerettem, de ezzel a gondolattal sosem tudnék kibékülni és együtt élni, nagyon nem tudom, hogy most mi lenne a helyes lêpés :c

Irigykedek is rá, ráadásul nagyon rontja az önbecsülésemet ez a dolog. Azt mondja: Ő legalább kiélte magát. De qva jó tényleg. Egy tökéletes és komoly kapcsolat lehetne ebből, de vagy a világgal van a baj, hogy én csak ilyeneket találok, vagy teljesen idióta f.asz vagyok.

Nagyon elszomorít ez a dolog. : (

Szerintem otthagyom ezt a lányt...

Vélemény, hasonló tapasztalatok?


2013. júl. 20. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a múlton már nem lehet változtatni.

Én emiatt egyébként nem ítélnék el senkit, gondolom azóta fogat meg mosott már.. Szóval nem tudom miért zavar téged ennyire.

2013. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Vagyis féltékeny vagy. Hiába akarod úgy beállítani, mintha bármi rosszat is tett volna, csak te pörgöd túl a témát.
2013. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%

Egyrészben igaza van, hogy legalább már kiélte magát, így nem kell azon aggódnod, hogy te vagy az első pasi az életében, és nem akar úgy meghalni, hogy csak egy pasival feküdt le egész életében.


Viszont gondolod, hogy ez elég neki? Képes arra, hogy most már egész életében csak 1 pasival sexeljen? Ezt csak te tudhatod.


Én mellesleg nem mennék bele így a kapcsolatba, mert rettegek a csalódástól, és félnék, hogy megégetem magam.

2013. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ez a 12 engem is zavarna, még ilyen 3-4 srácra azt mondom ok, de a 12 szerintem sok. Ha te nem vagy ilyen típusú srác, aki lazábban tudja venni az ilyesmit, és örül hogy a lány most vele van, akkor szerintem is hagyjad.
2013. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szomorú vagyok most már tényleg. :/

Valóban 3-4-5 pasira azt mondanám, hogy oké. Állítólag nem volt sok egyéjszakás kalandja és sosem csalta meg az adott párját.

Igen, túlpörgöm és tudom, hogz szánalmas dolog ez részemről, de szörnyen rossz érzés, viszont amennyi kapcsolaton és lánnyal való ismerkedésem túl bírtam tenni magam, ez is sikerülni fog.

Félek a csalódástól, pedig látom rajta, hogy nagyon szerelmes és én is egyre jobban, de áh, ez nem jó így.

2013. júl. 20. 13:33
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha olyat választasz, akinek voltak előtted kalandjai, az kockázat, mert mi van, ha megint "elkalandozik"? Persze az is lehet, hogy csak volt egy ilyen vadabb időszaka, de ettől még nem hűtlen típus.

Ha olyat választasz, akinek te vagy az első, vagy alig van tapasztalata, az kockázat, mert mi van, ha egyszer elfogja a kíváncsiság? Persze az is lehet, hogy nem és csak hozzád fog ragaszkodni.

Ha érted, mire gondolok...!

Akkor ennyit a kockázatról.


A másik: "Irigykedek is rá, ráadásul nagyon rontja az önbecsülésemet ez a dolog." Ha irigykedsz, mert neki voltak kalandjai, akkor ő is mondhatná, hogy mi van, ha egyszer ez az irigység odáig fajul, hogy te is elkezdesz próbálkozni más lányoknál? Mert ezt az irigységet csak úgy tudom értelmezni, hogy te sem bánnád, ha tapasztaltabb lennél.


Tapasztalatot sajátot tudok mondani: a férjemmel fiatalabb korunkban mindkettőnknek voltak kalandjai, mégis hűségesek vagyunk és nem vágyunk másra. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenkinél így működik.


Azt te döntöd el, hogy ez még belefér-e az értékrendedbe, vagy hogy akarsz-e így ennek a kapcsolatnak esélyt adni. Akárhogy is, annyit biztosra mondhatok, hogy akármilyen szűzike lányt választasz, nem tudod magad teljesen bebiztosítani, minden kapcsolat kockázattal jár.

2013. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Soknak sok a 12 pasi, de ha eddig minden rendben volt, és kedveled, akkor azért adhatnál neki egy esélyt! Lehetséges, hogy már tényleg kiélte magát, és most már komoly kapcsolatra gyúr.
2013. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, ez a lány semmi rosszat nem csinált. Nem az a probléma, hogy aktív szexuális életet élt, hanem az, hogy te magad vagy olyan önbizalomhiányos/bizonytalan/egyéb problémás, hogy nem bírod megemészteni. Ez a te problémád, nem az övé. Ha nem vagy képes megbirkózni azzal a gondolattal, hogy egy nő előtted is élvezte a szexet másokkal, akkor az számomra nem csak önzőséget, de elég durva megszállott irányítási vágyat is sugall.
2013. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen, két oldalú ez az egész kedves 5. válaszoló-igazad van.

Félek nagyon, hogy kb. amikor eljön az az időszak, hogy múlik a szerelem -mert hogy mindig ez van, az nem egy állandó stabil dolog, hanem ingadozó, és ha már nem fog annyira érdekesnek tartani, mint az elején, mivel én sem tudok egyfolytában újat mutatni- akkor majd simán otthagy és beleszeret másba, mert már akkora tapasztalata és gyakorlata van ebben, hogy nem fog egy ,,srác" miatt siránkozni és idegeskedni.

2013. júl. 20. 13:38
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen, borzasztó önbizalom hiányom van, mert egyébkként randa a fejem is, csak anyám mondja, hogy milyen jóképű vagyok, stb. stb. ez a lány is csak a megnyerő szövegemért szeretett meg-gondolom.

Nem vagyok agabiztos sem, csak megjátszom magam mások előtt, még a legjobb barátaim sem tudják ezt, azt hiszik, hogy egy menő jóarc vagyok, mert velük mindig tudok hülyülni, de itthon a 4 fal között bizony sokszor elfog a depresszió. A lényeg, hogy a külvilág felé nem sajnáltatom magam, csak itt a gyakorikerdesek-en írom le a hülye bajaimat.

2013. júl. 20. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!