Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes egy ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen lánnyal egyáltalán foglalkozni vagy csak időpazarlás?

Figyelt kérdés
Ha én keresem és elhívom valahova, akkor szívesen eljön velem (pl. : sétálni) igaz nem tudom, hogy az csak egy natúr baráti séta vagy pedig randi (semmi nem volt még köztünk, de ha beszélünk vagy találkozunk akkor, jól elvagyunk), én szeretem de ő szerintem nem engem mivel már 1 hónapja nem írtam rá kíváncsiságból, hogy keres e, de nem keresett, érdemes vele foglalkozni keresni (nem nyomulásra gondoltam) és majd "megszeret" vagy az ilyet hagyni kell? Írjatok tapasztalatokat is akinek volt már ilyen vagy hasonló.
2012. márc. 19. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd te. Te vagy a pasi.
2012. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jesszus magamra találtam a lány lény személyében :)

kérdezz rá! ha nem keres akkor viszont nagy esélye van annak hogy semmi extra, egy idő után mi se bírjuk ki és írunk... szóval

2012. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudom nem könnyű, de próbáld hanyagolni, ha hirtelen nem foglalkozol vele, majd feltűnik neki ha valóban érdekled keresni fog majd.


Egyébként félrekefél, úgyhogy nem érdemes vele foglalkoznod.

2012. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszarod ős is leszar. Keresd te, ez egy ilyen játék. Ha együtt lesztek, akkor is neked kell majd mindig bocsánatot kérned, ő meg nagy nehezen fog majd néha, ha beismeri.
2012. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
TE keresd őt, mert még nem vagytok együtt, sztem addig nem gáz ha te keresed. Tisztázd vele mit érzel!:)
2012. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hívd el egyre bizalmasabb helyekre, programokra.

Majd kiderül... ha már elég bizalmas, áttérhetsz közvetlen ismerkedésre is.

2012. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod mit akarsz, pedálozz, ha tudod, hogy veszett fejsze, tekerj át másik útra.
2012. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehethogy csak azt gondolja, hogy meggondoltad magad, és nem érdekel már téged, találtál jobbat, nem akarsz vele lenni. Ha szívesen találkozik veled, akkor jó úton haladsz a szerelem vagy a barátság felé. Kérdezgesd róla, hogy mit gondol rólad.
2012. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!