Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jóképű pasi de zavarba jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű pasi de zavarba jött mert megtudta hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nem is gondoltam hogy egyáltalán tudja hogy ki vagyok, csak pár szót váltottunk. Nagyon jóképű, már mikor megláttam váááó.... De esélyt sem láttam nála, mondom az ilyeneknek tuti van barátnőjük. De megtudta hogy tetszik nekem, és állítólag teljesen zavarba jött, meg elkezdett érdeklődni hogy mikor fogok tanfolyamon lenni, mert akkor szeretne ő is ott lenni mikor én. De ha jó pasi miért van zavarban miattam? Meg nem tudom...Nekem ez olyan hihetetlen, hogy nincs senkije.
2013. júl. 21. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a te szemedben tűnik jó pasinak mert tetszik neked :) lehet másnak átlagos...
2013. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem másé? Rögtön nem is jó pasi! :D

Női logika..

2013. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jóképűség/szépség nem feltétlenül társul magabiztossággal. :)

Örülj, hogy kifogtál egy helyes, és egyben nem öntelt srácot!

2013. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igeen amit a 3. is említett, bááár szerintem inkább elképzelhető, hogy régebben nem volt ilyen mint most,


és ugye a régi érzések megmaradtak, és te akármit is gondolsz róla ő nem, persze nem hű de mély depresszióról beszélek, csak talán megilletődött meg ilyenek.


Persze sokkal valószínűbb hogy csak zavarba jött, nem hiszem hogy itt önbizalom hiányról lenne szó, tényleg nem = a jóképűség önbizalommal, de azért elég nagy boostot ad. Lehet te is bejössz neki, azt azért. Vagyis hát biztos, mivel veled akar menni tanfolyamra.


Talán még nem sokat csajozott, azt ez így meglepő volt neki, nincs ebben semmi extra, de ok furcsa lehet, hát ennyi

2013. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak nehogy elkezdj kencefice csöcskirakózni, ha nem akarod, hogy kiábránduljon azonnal. Nem az a lényeg. Nyugi, szokjon csak meg.
2013. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!