Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másfél év sok? Ha a lány idősebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év sok? Ha a lány idősebb?

Figyelt kérdés

van egy aranyos srác régóta ismerjük egymást próbálkozott korábban eléggé elutasitottam pedig nagyon jófej és tetszik is nekem de másfél évvel fiatalabb. én 18 vagyok.

szerintetek ez gond lenne egy kapcsolatnál?


2013. júl. 22. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:

nemlenne gond.

azonban arra nagyon vigyázz, hogy ne csak fennhéjázásra használjon.

hogy midnenkinek dicskedjen hogy idősebb nővel kavar. nah érted.

2013. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen, még eléggé gyerek lehet
2013. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az adot személytől függ, mennyire komoly/komolytalan
2013. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
sztem nm anyamek kozott 7 ev van es anyam idosebb szvl
2013. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ez a személyétől függ :)

Kinézet, komolysága adott helyzetekben, hogy tudja kezelni a dolgokat.

2013. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy ki mennyire hülye, nem kortól függ. Ha elég érettnek tartod magadhoz, akkor élvezzétek, amit az élet adott nektek. :)
2013. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) külsőre egyáltalán nem néz ki fiatalabbnak nálam, ő ink kicsit idősebbnek én meg fiatalabbnak nézek ki a valóságnál szal kb ugyanaz.
2013. júl. 22. 12:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt legfeljebb te tudod eldönteni. Nem presztízs kérdés a dolog, ami miatt nem mennék bele, inkább a tény, hogy a férfiak különösen ebben a korban éretlenebbek az azonos korú nőknél. Ő ráadásul még fiatalabb is. Természetesen vannak kivételek, azt viszont csak te tudod, hogy ő is az-e.
2013. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ismerem 16 éves srcát, nem mondanád meg róla, hogy 16, gondolkodás és külső érett akkor nincs gond :)
2013. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok elnézést a helyesírásért, de a kor nem számít, lényeg jól érezd magad vele !
2013. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!