Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb barátnőm bátyja randira hívott. Idősebb nálam, és tetszik is nekem, de kicsit bizonytalan vagyok. Egyelőre azt mondtam, hogy átgondolom.

Figyelt kérdés
Ő 17 éves,én 14 (15 leszek júniusban).

2013. márc. 16. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
megis válaszoltad a kérdésedet :D
2013. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mmint,hogy átgondolom?:D Na,jó,de nem tudom,mit gondoljak.Azért mondtam,hogy átgondolm,hogy időt nyerjek.. :D
2013. márc. 16. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a baj? Gondold meg, hogy bejön-e neked a srác. Ha tetszik, miért utasítanád vissza? Egy randi csak egy randi. Nem házassági szerződés. Azért a barátnődnek megemlítheted, de végső soron ez a te dolgod a sráccal.
2013. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik akkor mit kell ezen gondolkodni? azért a bnődnek meséld el, hátha tud vmi tanácsot adni a bátyjáról, de ezen kívül sima ügy ;) hajár, szorítok
2013. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Sejtem mi a bajod.Javaslom előbb kérdezd meg a barátnődet mit szólna hozzá ha azt mondja,hohy nem lenne jó akkor vagy nem igazi barátod-mert akkor örülne nektek-vagy egyéb dolgok, magánügyek.De azért szerintem megpróbálhatsz járni vele még akkoris, ha neki nem tetszik.
2013. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bakos G. Bence válasza:
Hogy alakult?
2018. dec. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!